Slovak Lines a HOPIN spájajú sily: Z domu na letisko Schwechat či do centra Viedne už za 10 eur

28.Aug 2017 | 14:11
Autor: Dušan
Kategória: Oznamy a upozornenia pred cestou
Značky: tlačová správa Slovak Lines HOPIN

Overený autobusový dopravca Slovak Lines a slovenská taxi aplikácia HOPIN TAXI spoločne prinášajú ešte lacnejšie a komfortnejšie cestovanie na viedenské letisko Schwechat či do centra Viedne. V rámci cestovného lístka v hodnote 10 eur získava zákazník lístok na autobus v hodnote 5 eur a jednorazovú jazdu taxíkom cez aplikáciu HOPIN TAXI v hodnote 8 eur.


Autobusový dopravca Slovak Lines sa snaží za každých okolností ponúkať svojim zákazníkom maximálny komfort. Svoje služby neustále rozvíja, a preto teraz spojil sily s obľúbenou slovenskou taxi aplikáciou HOPIN TAXI. V rámci spolupráce ponúka Slovak Lines ako prvý dopravca cestovný lístok v hodnote 10 eur na viedenské letisko Schwechat či do centra mesta Viedeň. Ten obsahuje kupón v hodnote 8 eur pre využitie jazdy s aplikáciou HOPIN TAXI. Vďaka tomu sa zákazník ľahko dopraví na autobusovú stanicu či z nej až priamo domov a svoj automobil tak môže nechať doma.

„Trasa Bratislava – Viedeň patrí medzi najobľúbenejšie a najvyťaženejšie linky našej spoločnosti. Okrem nových autobusov, ktoré sme predstavili a uviedli v marci 2016, sa našim zákazníkom neustále snažíme priniesť ešte väčší komfort pri cestovaní. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli pre spoluprácu s HOPINom, vďaka čomu budú mať naši zákazníci cestu na, alebo z autobusovej stanice ešte pohodlnejšiu a užijú si tak pohodovú a nerušenú cestu s tými najlepšími," uviedol generálny riaditeľ Slovak Lines Peter Sádovský.


Ponuka momentálne platí na linky spoločnosti Slovak Lines na trase Bratislava – Viedeň (vrátane zastávky na letisku Schwechat). Jazdu v hodnote 8 eur je možné získať po zadaní promo kódu do aplikácie HOPIN TAXI. Promo kód platí len v prvý deň cesty so Slovak Lines (do 24 h od zadania) a je možné ho využiť na jednu jazdu taxíkom. Ak cestuje celá rodina alebo skupina z jedného miesta, stačí objednať jeden taxi a cestujete ešte lacnejšie.

„Sme nesmierne radi, že slovenská aplikácia HOPIN TAXI sa spojila s jedným z najvýznamnejších poskytovateľov autobusovej dopravy Slovak Lines. Tešíme sa, že touto spoluprácou prinesieme ešte väčší komfort cestovania. Veríme, že táto služba zaujme aj nových cestujúcich, ktorí sa presvedčia sami o jej výhodách, ktoré im prináša. Všetci zákazníci získajú pohodlné cestovanie bez obáv a všetko budú mať pod palcom v mobile," hovorí Martin Baran zo spoločnosti HOPIN.


Ako použiť kód na jazdu s HOPIN TAXI aplikáciou?

Po kúpe združeného lístka bude zákazníkovi na e-mail zaslaný 9-miestny promo kód, vďaka ktorému získa kredit na jazdu taxíkom cez aplikáciu HOPIN TAXI v hodnote 8 eur. Aplikáciu je možné stiahnuť na zariadenia s operačným systémom Android, iOS a Windows Mobile. Po stiahnutí a spustení aplikácie HOPIN TAXI potom stačí pred objednaním taxíka už len zadať promo kód, kredit sa pripočíta automaticky okamžite. Pre využívanie aplikácie nie je potrebná registrácia. Vo vozidlách HOPINu je možné platiť okrem promo kódu aj hotovosťou a platobnou kartou.


Ako si objednať taxík cez HOPIN TAXI?

Počkajte, kým vás aplikácia lokalizuje a následne potvrďte svoju polohu. Taktiež je možné vybrať si aj iné miesto vyzdvihnutia. Na mape vidíte taxíky okamžite. V nastaveniach si môžete vyberať podľa vami zvolených kritérií, napríklad taxík, ktorý je najlacnejší, najbližší alebo s najlepším hodnotením. Po objednaní taxíka je možné jeho príchod sledovať online.

FB Slovák Lines: www.facebook.com/SlovakLines

FB HopinTaxi:www.fb.com/hopintaxi

Hopin Blog: http://hopin.sk/blog/