Sofia koncom leta. Spiatočné letenky z Bratislavy od 20€

10.Aug 2020 | 12:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa bulharsko letenky do bulharska sofia letenky do sofie wizzair letisko bratislava

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Sofie už od 20€ . Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky za túto cenu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca september 2020.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 5-10 september 2020.

Ubytovanie v Sofii už od 7€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Sofie

Kalendár termínov Bratislava - Sofia

Vyhľadať ubytovanie v Sofii

Podmienky vstupu do Bulharska

Občania Slovenskej republiky môžu vstúpiť na územie Bulharska bez povinnosti predloženia negatívneho testu na ochorenie COVID-19 alebo karantény.

Rovnaké podmienky platia pre slovenských občanov prichádzajúcich do Bulharska z členských štátov EÚ, Spojeného kráľovstva Veľkej Británie a Severného Írska a z krajín Schengenského priestoru (vrátane San Marína, Andorry, Monaka a Vatikánu).

Do Bulharska môžu vstúpiť bez povinnosti predloženia negatívneho PCR testu na COVID-19 a bez povinnosti podrobiť sa 14-dňovej karanténe všetci prichádzajúci (aj slovenskí občania) taktiež z krajín uvedených nižšie v zozname.


Podmienky návratu do SR

Pri príchode z Kene je potrebné bezprostredne po návrate kontaktovať regionálny úrad verejného zdravotníctva v SR, ktorý zabezpečí, aby tieto osoby najskôr na piaty deň po príchode absolvovali test na ochorenie COVID-19. Až do doby obdržania negatívneho výsledku RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 sú osoby povinné zostať v domácej izolácii.

Informácie o výnimkách sú uvedené v platnom opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR:

Opatrenie Úradu verejného zdravotníctva SR pri ohrození verejného zdravia sp.zn. OLP/5455/2020 zo dňa 03. 07. 2020 (pdf; 153.45 KB)Sofia koncom leta. Spiatočné letenky z Bratislavy od 20 eur