Sofia z Budapešti s letenkami už od 19€

02.Feb 2017 | 00:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa bulharsko sofia letenky do bulharska letenky do sofie letisko budapešť wizzair

Viac ako tritisíc rokov už oslávilo, u nás pomerne neznáme, mesto Sofia. Na prvý pohľad sa zdá, že pomaly rozvíjajúce sa mesto, ležiace na dotyk národného parku Vitoša, toho toľko neponúka. Ozaj sa to len zdá. Sofia má veľa hlavne pre milovníkov histórie. Patríte k nim? Zarezervujte si letenky a vykročte zaprášenou cestou do minulosti a ku Katedrále Alexandra Nevského.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Sofie už od 5980Ft (cca 19€) – cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 31€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 23€ a za väčšiu batožinu do 32kg zaplatíte 44€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca marec 2017.


► Letenky do Sofie v termíne 27-29 marec 2017.

Ubytovanie v Sofii už od 7€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky do Sofie

Vyhľadať ubytovanie v Sofii


Tipy na ubytovanie v Sofii

Randi Mamola Hostel

Randi Mamoli Hostel sa nachádza 1,6 km od nemocnice Pirogov. V hosteli je dostupné bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovanie. Každá izba je vybavená spoločným sociálnym zariadením.

K dispozícii je non-stop recepcia. Najbližšie letisko je Sofia Airport, ktoré je vo vzdialenosti 9 km od Randi Mamoli Hostel.

Rezervovať ubytovanie od 7€ na osobu a noc
Stay Nexus Economy

Stay Nexus Studio sa nachádza v susedstve Hristo Smirnenski, približne 2,5 km od letiska v Sofii. Stay Nexus Studio ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním. V štúdiách je dostupné bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovanie. K vybaveniu patrí ústredné kúrenie a káblová TV s plochou obrazovkou.

Upratovanie sa vykonáva raz za týždeň. V okolí sa nachádzajú nákupné centrum, bary a reštaurácie.

Rezervovať ubytovanie od 8€ na osobu a noc