Sofia z Budapešti s letenkami už od 20€

19.Okt 2016 | 21:15
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa bulharsko sofia letenky do bulharska letenky do sofie letisko budapešť wizzair

Ďalším zaujímavým tipom kam sa pozrieť je aj bulharské hlavné mesto Sofia. Je to mesto mnohých tvárí a sú tu viditeľné vplyvy viacerých kultúr z rôznych dôb. Od konca komunistickej éry sa Sofia pretransformovala na žijú ce kozmopolitné mesto, kde na ulici Vitosha Boulevard môžete cez deň nakupovať a večer sa ulica mení na oblasť plnú barov a podnikov. V meste sa nachádzajú aj početné nákupné centrá, vrátane toho najväčšieho v Bulharsku. Okrem nákupných a zábavných aktivít môžete navštíviť aj početné historické pamiatky s prekrásnou architektúrou. Známy je kostol svätej Sofie zo 6. storočia, ktorému vďačí mesto za svoj názov. Prehliadku mesta môžete spojiť aj s návštevou blízkeho okolia s pohorím Witoscha. Najlepší obraz toho čo mesto ponúka si však o Sofii spravíte, ak ju navštívite a preskúmate osobne.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Sofie už od 6180Ft (cca 20€) – cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 37€. V cene je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 22€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 44€. Letenky za túto cenu sú dostupné v obmedzenom počte v mesiaci november 2016.


► Letenky napríklad v termíne 12-19 november 2016.

Ubytovanie v Sofii už od 7€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky do Sofie

Vyhľadať ubytovanie v Sofii