Španielska fiesta. Barcelona, Madrid, Mallorca a Ibiza v rámci jednej cesty už od 105€

31.Mar 2018 | 19:17
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa španielsko letenky do španielska madrid barcelona ibiza malorka letisko budapešť wizzair ryanair

Chcete zažiť poriadnu Španielsku fiestu? Navštívte 2 ostrovy a 2 mestá s našim tipom na letenky. Prvou zastávkou na ceste za slnkom a nekončiacou zábavou bude Barcelona. Uvedie vás do sveta výborného jedla a nespútaného nočného života. Ukáže vám majstrovstvo a tajomstvá génia Gaudího a gotiky. Tie nájdete aj na vašej ďalšej zastávke. Na kopcovitej Malorke, známej tými najkrajšími plážami, učupenými pod vysokými útesmi. Vystrieda ich hlučná Ibiza a jej vychytené kluby. Ak ich budete mať dosť, stačí sa presunúť na pokojný sever, a tancovanie do rána vymeniť za túry prekrásnou prírodou. Alebo vyraziť rovno do hlavného mesta Madrid. Mesta bez mora, bez hluku, ale zato so starým habsburgovským centrom.


Zhrnutie itinerár cesty

  • 14.04.2018 Budapešť→ Barcelona
  • 17.04.2018 Barcelona → Palma de Mallorca
  • 20.04.2018 Palma de Mallorca → Ibiza
  • 22.04.2018 Ibiza → Madrid
  • 24.04.2018 Madrid → BudapešťAko rezervovať letenky

Počas našej cesty absolvujeme 4 lety s dvoma let.spoločnosťami a jednu plavbu loďou. Budeme k tomu potrebovať urobiť 5 samostatných rezervácií. Tri budú s let.spoločnosťou Ryanair a to let z Budapešti do Barcelony za 28€, z Barcelony na Malorku za 6€ a z Ibizi do Madridu za cca 11€.

Posledným letom, ktorý je potrebné rezervovať je let z Madridu do Budapešti. Ten absolvujeme s let.spoločnosťou Wizzair a cena leteniek je od 17€. Všetky ceny leteniek je platná pre členov WDC.

Jediným neleteckým presunom bude plavba loďou (trajektom) z Malorky na Ibizu. Využijeme k tomu lodnú spoločnosť Balearia, ktorá túto linku prevádzkuje 2x za deň. Cena lístka sa pohybuje okolo 43€ za osobu.

Všetky ceny leteniek sú/boli aktuálne v čase publikovania tohto príspevku. V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg. Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.

V prípade iných dátumov cesty môže byť cena leteniek vyššia. Poprípade môžete z Madridu namiesto do Budapešti letieť priamo do Bratislavy.


Vyhľadať letenky na stránke let.spoločnosti Ryanair

Vyhľadať letenky na stránke let.spoločnosti Wizzair

vyhľadať lístky na trajekt Mallorca - IbizaVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.