Španielske Bilbao z Viedne začiatkom leta s letenkami od 42€

04.Apr 2018 | 15:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa volotea španielsko letenky do španielska letisko viedeň bilbao letenky do Bilbaa

Prístavné Bilbao, de facto hlavné mesto Baskicka, nebýva častým cieľom turistov z našich končín. No vďaka letenkám od spoločnosti Volotea dostane isto šancu zažiariť. Predviesť v plnej kráse svoje pláže, mrakodrapy, nezameniteľnú architektúru. I umenie ukryté v slávnom Guggenheimovom múzeu, ktoré neprehliadnete. Aj preto, že pred ním stojí obrovský kvetinový pes.

V aktuálnej akciovej ponuke let.spoločnosti Volotea si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Bilbaa už od 42€. Cena platí pre členov MegaVolotea. Štandardná cena bez členstva je 48€. V cene letenky je jedna príručná batožina o hmotnosti max. 10kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné koncom júna a začiatkom júla 2018.

Členstvo v MegaVolotea stojí na rok 50€ a v rámci rezervácie môže člen zakúpiť letenky pre ďalšie osoby, ktoré nemusia byť členmi v MegaVolotea.


► Letenky do Bilbaa v termíne 29.3. - 8.4. 2018.

► Ubytovanie v Bilbao už od 10€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Viedeň - Bilbao

Vyhľadať ubytovanie v Bilbao


Ubytovanie v hosteloch alebo v mládežníckych ubytovniach začína na sume 20€ za osobu na noc. Ak dávate prednosť väčšiemu súkromiu a ubytovaniu v hoteloch, tak v tomto prípade počítajte zo sumou minimálne 30€ na osobu a noc. No aj tu je cena úmerná v závislosti od polohy a od vzdialenosti od centra. Tí odvážnejší z vás by mohli využiť čoraz populárnejšie ubytovanie v súkromí a to buď cez portál Airbnb (získaj 25€ kredit na ubytovanie) alebo prostredníctvom CouchSurfingu.Španielske Bilbao z Viedne začiatkom leta s letenkami od 42 eur