ŠPANIELSKO: Girona s odletom z Bratislavy s letenkami od 20€

14.Okt 2018 | 16:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: španielsko európa girona letisko bratislava letenky do španielska letenky do girony letenky na costa brava ryanair

Jedna spiatočná letenka za super cenu. Dva lety. Dve krajiny. A tri nádherné mestá. Ako? Jednoducho. Poletíme do Girony, ktorej letisko využívame na cestu do temperamentného gotického kráľovstva zvaného Barcelona. Tentoraz tam ale nepobežíme hneď. Zastavíme sa v aj Girone, ktorej Starému mestu, ležiacemu na brehu rieky Onyar, tiež dominuje gotická katedrála. No a za tretím pokladom vyrazíme za hranice, pod Pyreneje. Za gotikou, tentoraz francúzskou, pôjdeme do mesta zvaného Perpignan.

K tejto ceste môžeme využiť spiatočné letenky z Bratislavy do Girony s leteckou spoločnosťou Ryanair už od 20€. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca január 2019.

Ryanair mení pravidlá pre batožinu. Od 1.novembra bude v cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 8€ za jeden let. Pri neskoršom zakúpení je cena 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 14-21 január 2019.

► Ubytovanie na Costa Brava už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Kalendár termínov Bratislava - Girona

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Ako z Girony do Barcelony alebo do Perpignanu

Najjednoduchším spôsobom ako si urobiť výlet do zmieňovaných miest je využiť vlakové spojenie. Ceny lístkov, podľa typu vlaku sa pohybujú v prípade Barcelony od 10€ do 20€ a do Perpignanu od 20€ do 30€. Zmieňované ceny sú za jednosmerný lístok.Využite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.Girona s odletom z Bratislavy s letenkami od 20 eur