FÍNSKO: Spiatočné letenky Budapešti do Tampere od 19€

01.Nov 2018 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa fínsko tampere letenky do fínska letenky do tampere letisko budapešť ryanair

Na juhu severskej krajiny, v objatí dvoch z tisícok jazier, leží Tampere. Malebné mesto, za ktorého šarm sú „zodpovedné" fľaky zelene, rozptýlené medzi priemyselnými budovami, ktoré dostali nový šat. A dnes lákajú nielen na úkryt pred zimou ako múzeá, obchody, krčmy, kiná a kaviarne.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do fínskeho Tampere už od 6118Ft / 19€. Letenky do Tampere sú dostupné v termínoch počas mesiaca január 2019.

Ryanair mení pravidlá pre batožinu. Od 1.novembra bude v cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 8€ za jeden let. Pri neskoršom zakúpení je cena 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 23-30 január 2019.

► Ubytovanie v Tampere už od 25€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

Kalendár termínov Budapešť - tampere

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE


Ako sa dostať z letiska Tampere do centra Tampere

Na výber máme z dvoch možností. Tou prvou je využiť autobusy spoločnosti Tokee, ktoré nadväzujú na linky let.spoločnosti Ryanair. Cena jednosmerného lístka je 6€.

Druhá možnosť je využiť autobus miestnej MHD a to linku číslo 1A, ktorá premáva medzi letiskom a centrom. Cena lístka je 5€.

Cena taxi z letiska do centra Tampere je približne 30€-40€.Spiatočné letenky Budapešti do Tampere od 19 eur