Spiatočné letenky do gruzínskeho Kutaisi od 26€

11.Aug 2016 | 22:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: azia gruzínsko kutaisi letenky do gruzínska letenky do kutaisi

(Aktualizované 11.8.2016) Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Budapešti do Kutaisi už od 8180Ft (cca 26€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 48€. V cene je malá príručná batožina. Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 30€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 50€. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca november a december 2016.


► Letenky napríklad v termíne 14-22 november 2016.

► Ubytovanie v Kutaisi už od 9€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Gruzínska

Slovenskí občania potrebujú pre vstup do krajiny na turistické účely neprevyšujúce 360 dní platný cestovný pas. Platnosť cestovného pasu musí byť pri vstupe do krajiny najmenej šesť mesiacov.


Typ cestovného dokladu

  • cestovný pas


Všeobecné informácie pre turistov a cestujúcich

Veľvyslanectvo SR v Ankare s pôsobnosťou pre Gruzínsko

Veľvyslanectvo Gruzínska v SR

  • Michalská 9
  • 811 01 Bratislava
  • Slovenská epublika
  • Tel.: 00421/2/54646484
  • Fax.: 00421/2/54646486
  • E-mail: [email protected]


Klimatické podmienky

Na západe krajiny je mierne teplá a vlhká klíma; na východe sú len malé množstvá zrážok; priemerná nameraná teplota v Tbilisi je v januári 0,5° C a v júli 24° C.


Podmienky pobytu v Gruzínsku

Po vstupe na územie Gruzínska je cudzinec do 3 dní povinný zaregistrovať sa na miestnom oddelení polície. V hoteloch a ubytovacích zariadeniach však cudzinci vypĺňajú registračné karty. Slovenský štátny občan s platným cestovným pasom môže na území Gruzínska zotrvávať na turistické účely bez víza po dobu nanajvýš 90 dní. Držitelia diplomatických a služobných pasov môžu pobývať na území Gruzínska do 90 dní a

lebo na dobu pridelenia. Štatút imigranta sa poskytuje cudzincovi, ktorý má blízkych príbuzných občanov Gruzínska, sprevádza občanov Gruzínska, je vedcom alebo umelcom, ktorý má zámer bývať v Gruzínsku, resp. je vysokokvalifikovaným odborníkom, o ktorého služby má záujem gruzínsky štát alebo hospodárska sféra. Dôležitou podmienkou pre získanie štatútu imigranta je to, že cudzinec si musí hradiť všetky náklady súvisiace s pobytom na území Gruzínska. Pri odchode z Gruzínska si cudzinec s trvalým pobytom v krajine musí zabezpečiť výjazdné vízum alebo povolenie na výstup, ktoré sa vydáva príslušnými gruzínskymi orgánmi Gruzínska na základe preukázania cestovného pasu, víza a migračnej karty.