Spiatočné letenky z Bratislavy do Varšavy už od 20€

25.Apr 2017 | 01:33
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa poľsko varšava letenky do poľska letenky do varšavy wizzair letisko bratislava

Hodiny vo vlaku a v autobuse sú minulosťou. S novou linkou Wizz Air z Bratislavy je Varšava naozaj len na skok. Za pár eur navštívite mesto so slávnou históriou a zároveň modernú metropolu, ktorej zmes architektonických štýlov vás prinúti zastať a pozerať sa s otvorenými ústami. A túto možnosť môžete využiť napríklad hneď v prvý prázdninový víkend.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Varšavy už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 40€.

Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 20€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 40€. Letenky za túto cenu sú dostupné v mesiaci júl 2017.


► Letenky napríklad v termíne 30.6. - 2.7. 2017.

► Ubytovanie vo Varšave už od 10€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Varšava – rady na cestu i do mesta

Doprava vo Varšave pozostáva z dvoch liniek metra, električiek a autobusov, ktoré „behajú" aj po centre. Ťažko k tomu dodám viac, využili sme ju akurát na cestu na a z autobusového nádražia, ktoré je s centrom spojené metrom za rýchlych 20 minút. Bývali sme v centre, priamo pod Palácom kultúry a vedy a chodili sme pešo. Dokonca aj do štvrte Praga a tak sme za celý deň nachodili asi 18 km. Tých, ktorým sa toľko chodiť nechce poteší, že aj do Pragy chodí metro a električka... viac si môžete prečítať v článku od Janky Kristekovej na Travelville.sk