Spiatočné letenky z Bratislavy na Srí Lanku plus jeden deň v Dubaji od 499€

22.Jún 2016 | 21:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia srí lanka colombo

Využite ponuku leteniek od FlyDubai z Bratislavy na exotickú Srí Lanku a strávte pár dní na tomto exotickom ostrove v Indickom oceáne. V tomto prípade sa neletí do hlavného mesta Colomba ale na juh ostrova do Hambantota. Pri spiatočnej ceste môžete využiť 22 hodinový stopover v Dubaji ku ktátkej návšteve tohto arabského mesta luxusu. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Hambantota už od 499€. V cene letenky je príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od augusta 2016 do marca 2017.


► Letenky napríklad v termíne 3-10 február 2017.

► Ubytovanie na Srí Lanke už od 7€ na osobu a noc.


Bratislava – Srí Lanka – Bratislava od 499€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Srí Lanku

Slovenskí občania môžu na územie Srí Lanky za účelom turistiky bez víz vstúpiť po registrácii v online systéme ETA (Electronic Travel Authorization) a zotrvať tam po dobu menej ako 30 dní. Pri pobyte nad 30 dní musia mať platné vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Srí Lanky vo Viedni.


Niečo zaujímavé na čítanie

Farby Srí lanky
Bež si najprv uvariť kávu, lebo toto bude dlhšie ako zvyčajne. Máš? Nepodvádzaj! Ak chceš vidieť len video a fotky, tak rovno prejdi úplne dole. Ak nie, tak poďme na to. Je približne 4:33 Košického času. Zaspávame. Rýchlo zbierame veci, vykonáme čo treba a utekáme s Mikim na vlak do Bratislavy. V Kysaku sa k nám pripája Amálka, a v Poprade zvyšok partie – Broňa, Miňo, Frederika a Kuško. Nenápadne som Vám predstavil náš 7-členný Sri Lanka tím. Let trval 5:30 do Dubaja a 4:30 do Colomba. Nebudem tu nadávať.Aj sme si pospali, aj vypili, aj sa najedli aj zahrali karty. Pozdravujeme letušku Soničku, ktorá s nami šla do Dubaja, a o 15 dní aj nazad do Bratislavy! Vystupujeme na letisku, berieme veci a zháňame taxík do Colomba na vlak do Hikkaduwy, našej prvej zastávky. Taxík sme v podstate nenašli, on si našiel nás. Na Srí Lanke nič nehľadáš, tam si ťa všetko nájde… čítať ďalej

Autor úvodnej fotky a videa je Roman Málik