Spiatočné letenky z Viedne do Hong Kongu už od 389€

19.Jan 2019 | 18:57
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň čína ázia hong kong letenky do ázie air china letenky do hong kongu

Dve tváre jedného mesta. Jedna ukrytá za vysokými mrakodrapmi, atrakciami od výmyslu sveta a umelými ostrovmi. Tá druhá, tradičnejšia, s chrámami, medzi ktorými vyniká staručký kresťanský kostol, s koloniálnymi domami a s typickými bárkami. Nie len tie, ale aj naše akciové letenky do Hong Kongu, vám ukážu, že nemusíte byť milionárom, aby ste najbohatšie mesto sveta navštívili.

K ceste využite ponuku spiatočných leteniek z Viedne do Hong Kongu s let.spoločnosťou Air China už od 389€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od februára do júla 2019.


► Letenky do Hong Kongu v termíne 5-13 marec 2019.

► Ubytovanie v Hong Kongu už od 15€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Hong Kong 389€

Vyhľadať ubytovanie v Hong Kongu

Podmienky vstupu do Hong Kongu

Na slovenských občanov sa vzťahuje bezvízový vstup do Hongkongu a do Macaa pre krátkodobý pobyt nezárobkového charakteru v dĺžke trvania do 90 dní. Vycestovanie do OAO Hongkong alebo OAO Macao sa považuje za opustenie územia ČĽR a na hraniciach s týmito samostatnými administratívnymi oblasťami je pasová a colná kontrola osôb. Osoby prichádzajúce z Číny do Hongkongu a Macaa, ktoré sa plánujú vrátiť naspäť na územie pevninskej Číny, musia mať udelené vízum na minimálne dva vstupy.Spiatočné letenky z Viedne do Hong Kongu už od 389 eur