Špicbergy a Nórsko v rámci jednej cesty s letenkami od 196€

08.Nov 2017 | 07:53
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa ŠPICBERGY LONGYEARBYEN letenky na špicbergy letisko krakov letisko budapešť norwegian wizzair ryanair

Drsné, nehostinné a o to viac fascinujúce je nórske súostrovie Špicbergy. Niekto chcete zažiť polárne noci alebo dni, iný sa chce len vydať po stopách ľadových medveďov. A možno je to práve drsnosť prírody, ktorá Vás zláka k návšteve tohto ostrova spolu s návštevou nemenej fascinujúcej krajiny akou je Nórsko. K takejto ceste môžete využiť aktuálnu kombináciu leteniek na trase Krakov - Oslo - Špicbergy - Oslo - Katovice už od 196€. Letenky za túto cenu sú dostupné v mesiaci február 2018.


► Letenky napríklad v termíne 6-15 február 2018.

► Ubytovanie na Špicbergách od 45€ na osobu a noc.


Príkladový itinerár cesty

  • 06.02.2017 --- Krakov - Oslo
  • 07.02.2017 --- Oslo - Špicbergy
  • 14.02.2017 --- Špicbergy - Oslo
  • 15.02.2017 --- Oslo - Katovice


Ako rezervovať letenky

K absolvovaniu takéhoto itineráru si budeme musieť urobiť tri rezervácie u troch let.spoločností. Tou prvou bude jednosmerná letenka z Krakova do Osla s leteckou spoločnosťou Ryanair. Cena tejto letenky v tomto termíne je 39Zl, čo je približne 10€. Druhou rezerváciou bude rezervácia spiatočných leteniek z Osla na Špicbergy s let.spoločnosťou Norwegian. Cena týchto leteniek je cca 146€. Posledná rezervácia leteniek bude na trase z Osla do Katovíc s let.spoločnosťou Wizzair a to za cenu 379Kr, čo je približne 40€.

Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


Vyhľadať letenky Krakov - Oslo

Vyhľadať letenky Oslo - Špicbergy - oslo

Vyhľadať letenky Oslo - Katovice


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie