Srbský Niš z Bratislavy na predĺžený víkend. Letenky + ubytovanie s raňajkami od 31€

27.Jan 2019 | 18:25
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: srbsko niš európa letisko bratislava ryanair letenky do srbska letenky do nišu

Jedno z najstarších miest Balkánu i Európy bolo od nepamäti bránou medzi východom a západom. Prehnalo sa ním množstvo národov, ktoré mu priniesli pôvab, atmosféru, temperament aj jedinečné pamiatky. Dnes je moderným mestom, ktoré vyhľadávajú turisti. Vďaka letenkám spoločnosti Ryanair aj tí z Bratislavy.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Nišu už od 12€. Letenky z Bratislavy do Niš sú dostupné v termínoch počas mesiaca február a marec 2019.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 22-25 február 2019.

► Ubytovanie v Niš už od 8€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

KALENDÁR TERMÍNOV BRATISLAVA - NIŠ

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Tip na ubytovanie

K lacným letenkám by ako zaujímavá možnosť ubytovania prichádzal B&B Sweet Home. Toto vysoko hodnotené ubytovanie sa nachádza v širšom centre mesta Niš. Za 2-lôžkovú izbu s raňajkami zaplatíte približne 12€ (čo je 6€ na osobu za noc). V prípade predĺženého víkendu od piatku do pondelka zaplatíte za pobyt s raňajkami 37€, čo je necelých 18€ na osobu.


Podmienky vstupu do Srbska

Voči občanom Slovenskej republiky uplatňuje Srbsko bezvízový styk na všetky druhy pasov do 90 dní.
Vstup do Srbska je možný s platným cestovným pasom alebo platným občianskym preukazom vo forme ID karty (polykarbónovej alebo zaliatej vo fólii).

Pokiaľ maloleté osoby cestujú do Srbska s jedným z rodičov, potrebné je pri vstupe do Srbska predložiť notárom overenú plnú moc druhého rodiča (overený podpis), prípadne ak cestujú s treťou osobou, notárom overenú plnú moc obidvoch rodičov alebo opatrovníka (pestúna). Plná moc môže byť napísaná v slovenskom jazyku.Srbský Niš z Bratislavy na predĺžený víkend. Letenky + ubytovanie s raňajkami od 31 eur