SRÍ LANKA: Colombo z Bratislavy s flydubai od 409€

12.Sep 2017 | 12:08
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: flydubai ázia letisko bratislava letenky na srí lanku letenky do ázie srí lanka colombo

Pre niektorých jeden z najkrajších ostrovov na svete, ktorý ponúka zaujímavý mix pláži a exotickej prírody v miestnych tropických pralesoch. Poloha ostrova v teplom Indickom oceáne zaručuje celoročne vysoké teploty vzduchu aj vody. Srí Lanka je svojimi tradíciami a pohostinnými miestnymi obyvateľmi zaujímavou dovolenkovou destináciou, ktorá si aj naďalej udržuje svoj ráz a nevšednosť.

K ceste na Srí Lanku využite akciovú ponuku od let.spoločnosti flydubai. Zaregistrujte sa na webe let.spoločnosti flydubai a získajte zľavy až do 30% na letenky do vybraných destinácií.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Colomba už od 409€. V cene letenky je príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 20kg. Po zmene obchodných podmienok let.spoločnosť flydubai prestala ponúkať bezplatné občerstvenie na všetkých svojich letoch. Jedlo si môžete zakúpiť za poplatok v priebehu rezervácie leteniek.

Cena leteniek je platná po zaregistrovaní sa na webe let.spoločnosti flydubai alebo po prihlásení sa do svojho profilu, ak ste sa už v minulosti pri niektorej z akcií registrovali. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v rôznych termínoch od novembra 2017 do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 11-16 február 2018.

► Ubytovanie na Srí Lanke už od 7€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach flydubai od 409€

Vyhľadať ubytovanie na srí lanke


Podmienky vstupu na Srí Lanku

Slovenskí občania môžu na územie Srí Lanky za účelom turistiky bez víz vstúpiť po registrácii v online systéme ETA (Electronic Travel Authorization) a zotrvať tam po dobu menej ako 30 dní. Pri pobyte nad 30 dní musia mať platné vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Srí Lanky vo Viedni.