Srí Lanka z Bratislavy s jednodňovým stopoverom v Dubaji s letenkami od 420€

02.Máj 2018 | 07:39
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia srí lanka colombo letenky do ázie letenky do colomba letenky na srí lanku dubaj emiráty letisko bratislava flydubai

Pre niektorých jeden z najkrajších ostrovov na svete, ktorý ponúka zaujímavý mix pláži a exotickej prírody v miestnych tropických pralesoch. Poloha ostrova v teplom Indickom oceáne zaručuje celoročne vysoké teploty vzduchu aj vody. Srí Lanka je svojimi tradíciami a pohostinnými miestnymi obyvateľmi zaujímavou dovolenkovou destináciou, ktorá si aj naďalej udržuje svoj ráz a nevšednosť. Pri spiatočnej ceste môžete využiť jednu z dvoch možností leto a to s krátkym alebo dlhším stopoverom v Dubaji. Pri druhej možnosti budete mať necelých 24 hodín na menšiu prehliadku tejto kozmopolitnej metropoly Emirátov.

K ceste na Srí Lanku využite akciovú ponuku od let.spoločnosti flydubai s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy do Colomba už od 420€. V cene letenky je príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 20kg. Po zmene obchodných podmienok let.spoločnosť flydubai prestala ponúkať bezplatné občerstvenie na všetkých svojich letoch. Jedlo si môžete zakúpiť za poplatok v priebehu rezervácie leteniek.

Cena leteniek je platná po zaregistrovaní sa na webe let.spoločnosti flydubai alebo po prihlásení sa do svojho profilu, ak ste sa už v minulosti pri niektorej z akcií registrovali.

Najlacnejšie letenky na Srí Lanku sa dajú nájsť v rôznych termínoch od septembra do decembra 2018.


► Letenky napríklad v termíne 5-12 október 2018.

Ubytovanie na Srí Lanke už od 7€ na osobu a noc.

Ubytovanie v Dubaji už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach flydubai od 420€

Vyhľadať ubytovanie na srí lanke

Vyhľadať ubytovanie v Dubaji


Ako tip na ubytovanie môžete využiť luxusný 5-hviezdičkový Rezort Avani Kalutara (predtým rezort Kani Lanka and Spa), ktorý sa nachádza v záhradách s rozlohou 14,5 hektára pri rieke Kalu Ganga. Ponúka vonkajší bazén a luxusné wellness centrum. Z klimatizovaných izieb sa naskytá nádherný výhľad na more, na rieku alebo do záhrady. Cena 2-lôžkovej izby typu Superior na 7 nocí je od 431€!

Noc v Dubaji môžete stráviť napríklad v Citymax Hotel Bur Dubai***, ktorý sídli v historickej dubajskej štvrti Bur, necelý 1 km od zátoky Dubai Creek. Ponúka ubytovanie v moderne zariadených ubytovacích jednotkách. Súčasťou hotelového komplexu je strešný bazén a dobre vybavená posilňovňa. Cena 2-lôžkovej izby začína na sume od 45€.


Podmienky vstupu na Srí Lanku

Slovenskí občania môžu na územie Srí Lanky za účelom turistiky bez víz vstúpiť po registrácii v online systéme ETA (Electronic Travel Authorization) a zotrvať tam po dobu menej ako 30 dní. Pri pobyte nad 30 dní musia mať platné vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Srí Lanky vo Viedni.Srí Lanka z Bratislavy s jednodňovým stopoverom v Dubaji s letenkami od 420 eur


AVANI Kalutara Resort ubytovanie