Srí Lanka z Bratislavy s letenkami už od 419€

27.Apr 2016 | 18:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia srí lanka colombo

Využite ešte stále platnú akciovú ponuku leteniek na Srí Lanku z Bratislavy s FlyDubai a užite si koniec sezóny na tomto exotickom ostrove v Indickom oceáne. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Colomba s let.spoločnosťou FlyDubai už od 419€. V cene letenky je príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od mája do júna 2016.


► Letenky napríklad v termíne 13-21 máj 2016.

► Ubytovanie na Srí Lanke už od 7€ na osobu a noc.


Bratislava – Colombo – Bratislava od 419€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Srí Lanku

Slovenskí občania môžu na územie Srí Lanky za účelom turistiky bez víz vstúpiť po registrácii v online systéme ETA (Electronic Travel Authorization) a zotrvať tam po dobu menej ako 30 dní. Pri pobyte nad 30 dní musia mať platné vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Srí Lanky vo Viedni.


Niečo zaujímavé na čítanie

Farby Srí lanky
Bež si najprv uvariť kávu, lebo toto bude dlhšie ako zvyčajne. Máš? Nepodvádzaj! Ak chceš vidieť len video a fotky, tak rovno prejdi úplne dole. Ak nie, tak poďme na to. Je približne 4:33 Košického času. Zaspávame. Rýchlo zbierame veci, vykonáme čo treba a utekáme s Mikim na vlak do Bratislavy. V Kysaku sa k nám pripája Amálka, a v Poprade zvyšok partie – Broňa, Miňo, Frederika a Kuško. Nenápadne som Vám predstavil náš 7-členný Sri Lanka tím. Let trval 5:30 do Dubaja a 4:30 do Colomba. Nebudem tu nadávať.Aj sme si pospali, aj vypili, aj sa najedli aj zahrali karty. Pozdravujeme letušku Soničku, ktorá s nami šla do Dubaja, a o 15 dní aj nazad do Bratislavy! Vystupujeme na letisku, berieme veci a zháňame taxík do Colomba na vlak do Hikkaduwy, našej prvej zastávky. Taxík sme v podstate nenašli, on si našiel nás. Na Srí Lanke nič nehľadáš, tam si ťa všetko nájde… čítať ďalej

Autor úvodnej fotky a videa je Roman Málik