Srí Lanka z Viedne počas hlavnej sezóny od 449€

03.Sep 2016 | 03:21
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia srí lanka colombo letenky do ázie letenky na srí lanku

Ostrov je považovaný za jeden z najkrajších na svete, ktorý ponúka zaujímavý mix dovolenkovej plážovej destinácie a objavovania exotickej prírody v miestnych tropických pralesoch. Poloha ostrova v teplom Indickom oceáne zaručuje celoročne vysoké teploty vzduchu aj vody. To čo robí Srí Lanku tak zaujímavou je práve jej exotický ostrovný charakter, ku ktorému neodmysliteľne patria slony, ktoré sú to voľne žijúce a pohybujú sa v stádach a môžete ich pozorovať vo vlastnom prostredí. Na potulkách po ostrove si určite všimnete aj množstvá čajových polí, ktorých spracovanie patrí ku miestnemu koloritu.Srí Lanka je svojimi tradíciami a pohostinnými miestnymi obyvateľmi zaujímavou dovolenkovou destináciou, ktorá si aj naďalej udržuje svoj ráz a nevšednosť. Je to ideálne miesto na strávenie príjemnej dovolenky v exotickej oblasti.

Využite akciovú ponuku leteniek z Viedne na Srí Lanku s let.spoločnosťou Ukraine International Airlines a vychutnajte si sezónu na tomto exotickom ostrove v Indickom oceáne. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Colomba už od 449€. V cene letenky je príručná batožina do 7kg a zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2016 až do apríla 2017.


► Letenky napríklad v termíne 16-25 január 2017.

► Ubytovanie na Srí Lanke už od 7€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Srí Lanku

Slovenskí občania môžu na územie Srí Lanky za účelom turistiky bez víz vstúpiť po registrácii v online systéme ETA (Electronic Travel Authorization) a zotrvať tam po dobu menej ako 30 dní. Pri pobyte nad 30 dní musia mať platné vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Srí Lanky vo Viedni.


Niečo zaujímavé na čítanie

Farby Srí lanky
Bež si najprv uvariť kávu, lebo toto bude dlhšie ako zvyčajne. Máš? Nepodvádzaj! Ak chceš vidieť len video a fotky, tak rovno prejdi úplne dole. Ak nie, tak poďme na to. Je približne 4:33 Košického času. Zaspávame. Rýchlo zbierame veci, vykonáme čo treba a utekáme s Mikim na vlak do Bratislavy. V Kysaku sa k nám pripája Amálka, a v Poprade zvyšok partie – Broňa, Miňo, Frederika a Kuško. Nenápadne som Vám predstavil náš 7-členný Sri Lanka tím. Let trval 5:30 do Dubaja a 4:30 do Colomba. Nebudem tu nadávať.Aj sme si pospali, aj vypili, aj sa najedli aj zahrali karty. Pozdravujeme letušku Soničku, ktorá s nami šla do Dubaja, a o 15 dní aj nazad do Bratislavy! Vystupujeme na letisku, berieme veci a zháňame taxík do Colomba na vlak do Hikkaduwy, našej prvej zastávky. Taxík sme v podstate nenašli, on si našiel nás. Na Srí Lanke nič nehľadáš, tam si ťa všetko nájde… čítať ďalej

Autor úvodnej fotky a videa je Roman Málik