Štokholm koncom leta. Spiatočné letenky z od 20€

05.Aug 2020 | 09:32
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa štokholm švédsko letenky do švédska letenky do štokholmu letisko viedeň wizzair

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Štokholmu už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Štokholmu sú dostupné pre cesty počas mesiaca september 2020.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho ponúka popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Štokholmu v termíne 9-13 september 2020.

► Ubytovanie v Štokholme už od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Štokholmu

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - Štokholm

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Švédska

Švédska vláda predĺžila zákaz na neopodstatnené cestovanie do Švédska pre občanov tretích krajín, s výnimkou členských štátov EÚ a krajín EHP do 31. augusta 2020. Výnimky zo zákazu vstupu sa vzťahujú okrem iného na ľudí s povoleným pobytom vo Švédsku bez ohľadu na účel cesty, napr. na študentov alebo osoby, ktoré majú vykonávať základné funkcie ako zdravotnícky personál, personál prepravujúci tovar a ľudí cestujúcich z naliehavých rodinných dôvodov

Pri vstupe do krajiny nie sú zavedené žiadne karanténne opatrenia. Nie je potrebné sa preukázať negatívnym testom na COVID-19.


Podmienky návratu na Slovensko

Pri príchode z ostatných krajín je potrebné bezprostredne po návrate kontaktovať regionálny úrad verejného zdravotníctva v SR, ktorý zabezpečí, aby tieto osoby najskôr na piaty deň po príchode absolvovali test na ochorenie COVID-19. Až do doby obdržania negatívneho výsledku RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 sú osoby povinné zostať v domácej izolácii.Štokholm koncom leta. Spiatočné letenky z od 20 eur