Štokholm v jesenných termínoch. Letenky z Viedne aj na víkend od 18€

27.Sep 2020 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa štokholm švédsko letenky do švédska letenky do štokholmu letisko viedeň wizzair

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Štokholmu už od 18€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Štokholmu sú dostupné pre cesty počas mesiaca október 2020.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho ponúka popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Štokholmu v termíne 16-18 október 2020.

► Ubytovanie v Štokholme už od 25€ na osobu a noc.


Zobraziť letenky do Štokholmu

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - Štokholm

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE V ŠTOKHOLME

Podmienky vstupu do Švédska

Švédska vláda predĺžila zákaz na neopodstatnené cestovanie do Švédska pre občanov tretích krajín, s výnimkou členských štátov EÚ a krajín EHP do 31. augusta 2020. Výnimky zo zákazu vstupu sa vzťahujú okrem iného na ľudí s povoleným pobytom vo Švédsku bez ohľadu na účel cesty, napr. na študentov alebo osoby, ktoré majú vykonávať základné funkcie ako zdravotnícky personál, personál prepravujúci tovar a ľudí cestujúcich z naliehavých rodinných dôvodov

Pri vstupe do krajiny nie sú zavedené žiadne karanténne opatrenia. Nie je potrebné sa preukázať negatívnym testom na COVID-19.


Podmienky návratu na Slovensko

Švédsko patrí medzi krajiny, ktoré sú od 18. septembra 2020 z epidemiologického hľadiska považované za menej rizikové a pre ktoré pri návrate do SR platí voľný prechod cez hranice bez povinnosti izolácie v domácom prostredí a testovania na COVID-19.Štokholm v jesenných termínoch. Letenky aj na víkend od 18 eur