Stredná Amerika z Viedne - Multi-city letenky do Panamy a s návratom z Kolumbie od 519€

06.Júl 2017 | 22:22
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Južná Amerika panama kolumbia panama city bogota letenky do južnej ameriky letenky do panamy letenky do kolumbie letisko viedeň

Chystáte sa navštíviť Strednú Ameriku? Máme pre vás jedinečnú ponuku, ktorá vám umožní spoznať dve z jej najznámejších krajín. Objaviť môžete krásy Panamy, krajiny obmývanej Tichým oceánom a Karibským morom. V nich leží mnoho neskutočných ostrovov, ktoré sú domovom morských korytnačiek. Nevídané úkazy ponúka aj Kolumbia. Jeden z nich, Stratené mesto domorodých kmeňov, leží ukryté hlboko v pralese, ktorému hovoria Sierra Nevada Santa Marta.

K ceste do Strednej Ameriky využite aktuálnu ponuku multi-city leteniek z Viedne do Panamy a s návratom z kolumbíjskej Bogoty už od 519€. V cene letenky je jedna príručná batožina o hmotnosti do 8 kg (55cm x 40cm x 23cm) a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát do 2 kg (40cm x 30cm x 15cm). Okrem toho aj 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti 23kg.

Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od septembra 2017 do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 1-28 február 2018.

► Ubytovanie v Paname už od 10€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Bogote už od 3€ na osobu a noc.


Letenky Viedeň - Panama / Bogota - Viedeň 519€

Vyhľadať ubytovanie v paname

Vyhľadať ubytovanie v bogotePodmienky vstupu do Panamy

  • Pre cesty občanov SR nepresahujúce 90 dní (na turistické účely) postačuje platný cestovný pas.


Podmienky vstupu do Kolumbie

  • Pre turistické cesty do 90 dní postačí občanovi SR cestovný pas, ktorý bude v čase vstupu do krajiny platný prinajmenšom 6 mesiacov. Občania Koumbie potrebujú pre cestu do SR vízum.