Stredomorské variácie - Izrael, Cyprus a Grécko v rámci jednej cesty od 69€

28.Jan 2017 | 22:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Blízky východ európa izrale tel aviv cyprus paphos grécko Thessaloniki​

Kombinácia aká sa často nevidí, za cenu, ktorá vás prekvapí. V rámci jednej cesty navštívime za niekoľko dní až tri zaujímavé krajiny. Ako prvý nás čaká let z Budapešti do izraelského Tel Avivu, kozmopolitného mesta s historickou dušou a krásnymi plážami. Tými sa môže pýšiť aj cyperský Paphos. Tu pristaneme neďaleko miesta, kde sa z morskej peny zrodila bohyňa Afrodita a kde stoja tie najvzácnejšie pamiatky. Tím sa „nevyhneme" ani v poslednej destinácii, ktorou bude grécky Solún, nad ktorým drží ochrannú ruku Biela veža.

K realizácii takejto cesty budeme musieť urobiť 4 samostatné rezervácie. Prvé dve budú rezervácie jednosmerných leteniek let.spoločnosti WizzAir na trase Budapešť - Tel Aviv za cenu 5090Ft (cca 16€) a druhá na trase Thessaloniki - Budapešť za 9,99€.Táto cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB.

Druhé dve budú rezervácie jednosmerných leteniek od let. spoločnosti Ryanair na trase Tel Aviv - Paphos za 23€ a druhá na trase Paphos - Thessaloniki za 19,99€.

Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť koncom marca a začiatkom apríla 2017.Itinerár cesty

  • 28.03.2017 Budapešť - Tel Aviv
  • 01.04.2017 Tel Aviv - Paphos
  • 03.04.2017 Paphos - Thessaloniki
  • 05.04.2017 Thessaloniki - Budapešť


Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


Vyhľadať letenky Budapešť - Tel Aviv

Vyhľadať letenky Tel Aviv - Paphos

Vyhľadať letenky Paphos - Thessaloniki

Vyhľadať letenky Thessaloniki - Budapešť


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>