SÚOSTROVIE MARIÁNY: Ostrov Guam z Viedne od 866€

01.Feb 2023 | 19:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko viedeň MARIÁNY letenky na guam Austrália a Oceánia Guam

Využite ponuku let. spoločností Austrian Airlines / United Airlines a zaleťte si na Guam, najväčší ostrov zo súostrovia Mariány. Je plný kozmopolitného šarmu, kde v uličkách nájdete fascinujúci mix, ázijských, európskych a polynézskych kultúr.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne na ostrov Guam od 866€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 56x36x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky z Viedne na Guam sú dostupné pre cesty počas mesiaca máj a jún 2023.


► Letenky napríklad v termíne 20.5. - 8.6. 2023


VYHĽADAŤ LETENKY NA WEBE CHINA AIRLINES

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA OSTROVE GUAM

Podmienky vstupu na Guam

Rovnaké podmienky vstupu ako do USA, t.j. bezvízový styk (90 dní) za podmienky registrácie v ESTA.

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.SÚOSTROVIE MARIÁNY - Ostrov Guam z Viedne od 866 eur