Švédsko - letenky do Göteborgu už od 19€

11.Feb 2017 | 02:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa švédsko letenky do švédska Göteborg letenky do Göteborgu letisko budapešť wizzair

Mesto, ktoré má všetko. Aj tak by sa dal popísať švédsky Göteborg. Prístavné mesto, ležiace na juhozápade krajiny, nesie stopy minulosti ukryté v pevnostiach a starých štvrtiach. Pamiatky na život námorníkov sa miešajú s futuristickými budovami a múzeami. Vychutnajte si tento jedinečný mix s letenkami spoločnosti Wizzair.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Göteborg už od 5980Ft (cca 19€) – cena platí len dnes pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 25€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za podpalubnú batožinu do 23kg je 57€ a za väčšiu batožinu do 32kg zaplatíte 78€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca február a marec 2017.


► Letenky do Göteborgu v termíne 2-7 marec 2017.

► Ubytovanie v Göteborgu od 9€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky do Göteborgu

Vyhľadať ubytovanie v Göteborgu


Doprava z letiska v Gothenburgu

  • autobus spoločnosti Flygbussarna, ktorého cena spiatočného lístka je 129SEK.
  • druhý spôsob ako ísť z letiska je autobusom Västtrafik Bus 36