ŠVÉDSKO: Malmo z Krakova s letenkami od 9€

24.Okt 2017 | 17:34
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: švédsko malmo európa letenky do švédska letenky do malmo letisko krakov ryanair

(Aktualizované 24.10.2017) Bolo to takmer 11 000 rokov dozadu, keď sa tu objavili prví ľudia. Odvtedy sa Malmo zmenilo z osady na tretiu najľudnatejšiu metropolu krajiny a z dánskeho mesta sa stalo švédskym. Preto niet divu, že si počas výletu do Švédska poľahky budete môcť odskočiť aj do dánskej Kodane. Cez Sundský prieliv je to len 20 minút jazdy. No ak vás to bude lákať viac k Malmu, čaká vás mix renesančnej architektúry a mrakodrapov, stovky kilometrov cyklistických chodníkov, fair-trade prístup produkty na každom rohu, jeden z najstarších parkov Európy, ale aj prechádzka po severskej Copacabame – umelej pláži, ktorá lemuje celé pobrežie mesta, či typicky škandinávska atmosféra.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Krakova do Malmo od 38Zl (cca 9€). V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade, že by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 20kg, je poplatok za túto batožinu 50€. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca november 2017.


► Letenky napríklad v termíne 14-21 november 2018.

► Ubytovanie v Malmo už od 30€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Malmo

Vyhľadať ubytovanie v MalmoVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.