Švédsky Göteborg s letenkami aj na predĺžený víkend od 18€

07.Júl 2019 | 15:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť európa švédsko letenky do švédska Göteborg letenky do Göteborgu wizzair

Mesto, ktoré má všetko. Aj tak by sa dal popísať švédsky Göteborg. Prístavné mesto, ležiace na juhozápade krajiny, nesie stopy minulosti ukryté v pevnostiach a starých štvrtiach. Pamiatky na život námorníkov sa miešajú s futuristickými budovami a múzeami. Vychutnajte si tento jedinečný mix s letenkami spoločnosti Wizzair.

Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Göteborg už od 5980Ft (cca 18€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky z Budapešti do Göteborg sú dostupné pre cesty počas mesiaca september 2019.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Göteborgu v termíne 6-9 september 2019.

► Ubytovanie v Göteborgu od 19€ na osobu a noc.


WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky do Göteborgu

Vyhľadať ubytovanie v Göteborgu

Doprava z letiska v Gothenborgu

  • autobus spoločnosti Flygbussarna, ktorého cena spiatočného lístka je 129 SEK.
  • druhý spôsob ako ísť z letiska je autobusom Västtrafik Bus 36Švédsky Göteborg s letenkami aj na predĺžený víkend od 18 eur