TALIANSKO: MILÁNO (BERGAMO) OD 20€

02.Jún 2015 | 12:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa taliansko miláno bergamo

A že sa nedá zo Slovenska lacno lietať a ešte k tomu cez prázdniny? Veru dá, napríklad do Talianska. Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Košíc do Milána (BERGAMA) s let. spoločnosťou WizzAir už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 35€. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch od júna do augusta 2015.

 

  • Letenky napríklad v termíne 17-21 august 2015.
  • Ubytovanie v Miláne už od 8€ na osobu a noc.

 

WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 50€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať a rezervovať letenky do Milána

 

Doprava z letiska

Do centra sa dá dostať viacerými spôsobmi.

Z letiska v Bergame máme viacero možností ako sa dostať do Milána. Jednou z nich je, že využijeme priame autobusové spojenie z letiska v Bergame. Na výber máme autobusy týchto spoločnosti:

  • Terravision (jednosmerný lístok 5€ a spiatočný za 9€)
  • OrioShuttle (jednosmerný lístok 3,50€ a spiatočný 7€)
  • Autostradale (jednosmerný lístok 5€ a spiatočný za 9€)

Ďalšou možnosťou je použiť autobus spoločnosti ATB za 2€, ktorý nás odvezie do Bergama pri železničnú stanicu a odtiaľ pôjdeme vlakom do Milána za 4,45€ alebo 5,15€ podľa typu vlaku. Vlaky jazdia priemerne 1 až 2 krát za hodinu. Pri využití prvej možnosti nás spiatočná cesta bude stáť 13,90€.

Ubytovanie

Hotely, hostely, apartmány, hosťovské izieb či bytov na prenájom…

MILÁNO- viac než 760 hotelov a hostelov… HĽADAŤ
BERGAMO – viac než 180 hotelov a hostelov… HĽADAŤ

 

Central Hostel BG Hotel Zefiro

Hostel Central BG je vzdialený len 700 metrov od železničnej stanice Bergamo. Na námestie Largo Porta Nuova s množstvom obchodov a reštaurácií prídete pešo len za 2 minúty. Na letisko Orio al Serio sa autom dostanete za 10 minút. Hotel ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. K dispozícii je pekná raňajková miestnosť, veľká spoločenská miestnosť na čítanie a 24-hodinová vináreň. Hostia majú k dispozícii raňajky formou bufetu.
VIAC INFO… VIAC INFO…