KANÁRSKE OSTROVY: Letenky z Krakova na Tenerife už od 68€

29.Aug 2018 | 12:39
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa kanárske ostrovy tenerife letenky na kanárske ostrovy letenky na tenerife letisko krakov ryanair

Najväčšiemu z Kanárskych ostrovov, Tenerife, nechýba nič. Užijete si tu relax na zlatistých plážach, vyberiete sa do minulosti uličkami Santa Cruz, do Loro Parku za tučniakmi, alebo do útrob sopky. A vďaka akcii spoločnosti Ryanair sa na Tenerife vyberiete len za pár eur.

V aktuálnej ponuke si môžete zakúpiť spiatočné letenky na Tenerife s odletom z Krakova už od 292Zl (cca 68€). Letenky na Tenerife sú dostupné v termínoch počas mesiaca november a december 2018.

Ryanair mení pravidlá pre batožinu. Od 1.novembra bude v cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 8€ za jeden let. Pri neskoršom zakúpení je cena 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky na Tenerife v termíne 29.11. - 2.12. 2018.

► Ubytovanie na Tenerife už od 14€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA TENERIFE

KALENDÁR TERMÍNOV KRAKOV - TENERIFE

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na TenerifeVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.Tipy na ubytovanie

Prvým tipom je cenovo zaujímavý Sunny Beach Apartments, ktorý sa nachádza v meste Icod de los Vinos. Každý apartmán má kuchyňu, ktorá je vybavená mikrovlnou rúrou, chladničkou, kávovarom, varnú doskou a rýchlovarnou kanvicou. Vo všetkých izbách je k dispozícii balkón s výhľadom na more. Z apartmánov je prístup k celoročne vyhrievanému vonkajšiemu bazénu. Na mieste je k dispozícii súkromná pláž. Cena za apartmán pre 2 až 3 osoby je od 33€ na noc. Minimálna dĺžka prenájmu je 3 noci.

Vyhľadať ubytovanie sunny beach apartments


Ak preferujete ubytovanie spolu so stravovaním, tak za zmienku by stál Blue Sea Apartamentos Callao Garden***. Tento komfortný apartmánový komplex sa nachádza v juhozápadnej časti ostrova Tenerife. Ponúka príjemnú atmosféru v prírodnom prostredí so 4 bazénmi, tenisovým a squashovým kurtom, ako aj minigolfom. Ubytovací komplex ponúka tiež bar a reštauráciu, ktorá podáva jedlá medzinárodnej kuchyne. Na recepcii je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Cena za apartmán s polpenziou pre 2 osoby je od 60€ na noc. V prípade, že si zvolíte stravovanie formou All Inclusive, tak cena apartmánu pre dve osoby bude od 83€ za noc.

Vyhľadať ubytovanie Blue Sea Garden CallaoUšetrite na ubytovaní s využitím 10% zľavového kupónu na ubytovanie.Letenky z Krakova na Tenerife už od 68 eur