Thajsko a Malajzia z Košíc s multi-city letenkami už od 446€

25.Mar 2017 | 13:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok ázia kuala lumpur malajzia thajsko letisko košice Turkish Airlines letenky do thajska letenky do malajzie

Vyrazte za oddychom a rušným nočným životom do Ázie. V rámci jedného výletu môžete navštíviť dve metropoly tohto vzdialeného kontinentu. Vaše dobrodružstvo začína a nekončí v meste, ktoré preslávili vysoké dvojičky a kultúrna rozmanitosť. Domov poletíte z ďalšieho hlavného mesta, z čarovného thajského Bangkoku. Už viete ako a ktoré miesta alebo ostrovy navštívite, "raziac" si cestu z Kuala Lumpur do Bangkoku pobrežím a zelenou i betónovou džungľou?

Spojte obe krajiny do jednej návštevy a vydajte sa na potulky po tejto cenovo výhodnej oblasti Juhovýchodnej Ázie. Využiť k tomu môžete aktuálnu ponuku kombinovaných spiatočných leteniek z Košíc do Bangkoku a s návratom z Kuala Lumpur do Košíc už od 446€.

V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od augusta 2017 do januára 2018.


► Letenky napríklad v termíne 4-25 september 2017.


Košice - Bangkok / Kuala Lumpur 446€

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku

Vyhľadať ubytovanie v Kuala Lumpur


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.


Podmienky vstupu do Malajzie

Pre turistické cesty do 90 dní postačuje občanom SR platný cestovný pas.