Thajsko a Vietnam s multi-city letenkami s let.spoločnosťou Emirates od 489€

15.Nov 2017 | 07:59
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť Hočiminovo Mesto vietnam ázia letenky do ázie letenky do vietnamu Emirates letenky do thajska letenky do bangkoku bangkok thajsko

Dovolenková stálica a pomaly vychádzajúca hviezda. Navštívte ich obe s kombinovanými letenkami od spoločnosti Emirates. Naša cesta začne v Budapešti, z ktorej sa vydáme smer Bangkok. Domov majestátneho Kráľovského paláca i posvätného chrámu Wat Phra Kaew. Ale aj jednej z najrušnejších a najvykričanejších "Červených ulíc" sveta. Nočným životom, ani históriou, sa nenechá zahanbiť ani Ho Či Minovo Mesto, z ktorého sa vrátime domov. Či sa rozhodnete stráviť čas medzi tým v Thajsku, vo Vietname, alebo si to strihnete cez Kambodžu alebo Laos, bude len na vás.

K ceste využite multi-city letenky s let.spoločnosťou Emirates na trase z Budapešti do Bangkoku a nazad z Hočinhovho mesta do Budapešti už od 489€. V cene leteniek je jedna príručná batožina s hmotnosťou do 7kg a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 20kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do júla 2018.


► Letenky napríklad v termíne 4-17 apríl 2018.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 4€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Ho Chi Minh City už od 4€ na osobu a noc.


Budapešť - Bangkok / Ho Chi Minh City - Budapešť od 489€

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku

Vyhľadať ubytovanie Ho Chi Minh City


Podmienky vstupu do Vietnamu

Vstup do krajiny podlieha vízovej povinnosti. Na dlhšie obdobie ako 15 dní je potrebné pozvanie od súkromnej osoby alebo cestovnej kancelárie. Vietnamské veľvyslanectvo v praxi vyžaduje "manipulačný poplatok" vo výške cca 60,- EUR. Na hraničnom prechode je potrebné vyplniť vstupný/výstupný deklaračný list. Strata vstupného listu môže spôsobiť komplikácie pri odchode z krajiny. V termíne do dvoch pracovných dní je potrebné sa policajne zaregistrovať (tlačivá sú k dispozícii v ubytovacích zariadeniach).