THAJSKO: BANGKOK 428€

26.Máj 2015 | 16:14
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: azia thajsko bangkok

Thajský Bangkok v pokračujúcom výpredaji leteniek let.spoločnosti Turkish Airlines. Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Prahy do Bangkoku od 428€ a z Budapešti od 440€. Letenky sú dostupné počas mesiacov október a november 2015.

► Letenky napríklad v termíne 13-26 október 2015.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky Praha – Bangkok

Vyhľadať a rezervovať letenky Budapešť – Bangkok

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie v Bangkoku


Podmienky vstupu

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.

Thajské imigračné úrady pri vstupe cez pozemné hraničné prechody, ako aj pri vstupe lodnou dopravou udeľujú pre občanov SR 15 dňový pobyt, ktorý sa dá za príplatok predĺžiť. ZÚ Bangkok odporúča zvážiť využitie leteckej dopravy pri vstupe do Thajska, pri ktorom thajské imigračné úrady udeľujú pre slovenských občanov 30 dňový pobyt.