THAJSKO: BANGKOK 449€

02.Aug 2015 | 12:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: azia thajsko bangkok

Thajský Bangkok tentoraz vo výpredaji leteniek od let.spoločnosti AirFrance. Aktuálna ponuka spiatočných leteniek z Budapešti do Bangkoku od 449€. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2015 do marca 2016.


► Letenky napríklad v termíne 26.11. – 9.12. 2015.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 4€ na osobu a noc.

Kalendár termínov - Budapešť – Bangkok

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie Bangkok

Podmienky vstupu

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti. V prípade dlhšieho pobytu je nutné pred cestou vybaviť si vízum na Honorárnom konzuláte Thajska v Bratislave, na Veľvyslanectve Thajska vo Viedni, resp. na ostatných zastupiteľských úradoch Thajska vo svete. Podmienkou je platnosť cestovného pasu najmenej 6 mesiacov od dátumu vstupu.

Thajské imigračné úrady pri vstupe cez pozemné hraničné prechody, ako aj pri vstupe lodnou dopravou udeľujú pre občanov SR 15 dňový pobyt, ktorý sa dá za príplatok predĺžiť. ZÚ Bangkok odporúča zvážiť využitie leteckej dopravy pri vstupe do Thajska, pri ktorom thajské imigračné úrady udeľujú pre slovenských občanov 30 dňový pobyt.