THAJSKO: Bangkok z Budapešti s letenkami od 419€

04.Nov 2021 | 19:24
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letenky do thajska ázia thajsko letenky do ázie letenky do bangkoku letisko budapešť finnair

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Finnair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Bangkoku od 419€. Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti.

Letenky do Bangkoku sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra 2021 do augusta 2022.


► Letenky napríklad v termíne 19-27 november 2020.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 8€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - bangkok 419€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V BANGKOKU

Podmienky vstupu do Thajska

Thajská vláda od 1. novembra 2021 uvoľnila pandemické opatrenia vo vybraných 17 provinciach a pokračuje platnosť výnimočného stavu v Thajsku do 30. novembra 2021.

Vstup do Thajska je umožnený stanoveným kategóriám osôb:

 • Pre plne zaočkované osoby (druhá dávka podaná 14 dní pred vstupom do krajiny) s platným očkovacím certifikátom je povinná 7 dňová povinná karanténa v hoteloch AQ alebo SHA+.
 • Osoby bez očkovacieho certifikátu alebo nie plne zaočkovaní musia absolvovať povinnú 10-dňovú karanténu v AQ hoteloch.
 • Pre osoby vstupujúce do Thajska po súši bez očkovacieho certifikátu alebo ktoré nie sú plne zaočkované platí povinná 14-dňová karanténa v AQ hoteloch.
 • Plne zaočkované osoby, ktoré žijú alebo posledných 21 dní sa zdržiavali v nízko rizikových krajinách (Austrália, Bahrajn, Belgicko, Bhután, Brunej, Bulharsko, Cyprus, Čile, Čína, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Hong Kong, Island, Írsko, Izrael, Japonsko, Južná Kórea, Kambodža, Kanada, Katar, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Malajzia, Malta, Nemecko, Nový Zéland, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Saudská Arábia, Singapur, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Taliansko, Spojené Arabské Emiráty, Spojené Štáty Americké, Spojené kráľovstvo, India, Taiwan, Laos, Mjanmarsko, Filipíny, Chorvátsko, Indonézia, Kuwajt, Maledivy, Mongolsko, Nepál, Omán, Rumúnsko, Slovensko, Srí Lanka, Vietnam, Luxembursko) sú oslobodené od povinnej 7-dňovej karantény za podmienky, že pricestujú s negatívnym PCR testom nie starším ako 72 hodín a absolvujú 1 noc v karanténnom hoteli SHA+ alebo AQ a počkajú na výsledok PCR testu, ktorý bude vykonaný po ich prílete do krajiny.

Pri vstupe do krajiny sa vyžadujú

 • príslušné víza, ak cestujúci neprichádza do krajiny v rámci systému oslobodenia od vízovej povinnosti,
 • registrácia prostredníctvom aplikácie Thailand Pass,
 • negatívny PCR test na COVID-19, ktorý nie je starší ako 72 hodín,
 • doklad o zabezpečení karanténneho ubytovania v SHA+ alebo AQ hoteloch,
 • zdravotné poistenie vo výške minimálne 50.000 USD, ktoré pokrýva aj všetky náklady spojené s prípadnou liečbou COVID-19.

Podrobnejšie informácie o podmienkach vstupu je možné získať na príslušných veľvyslanectvách Thajského kráľovstva.

Program Sandbox

Thajská vláda rozhodla o rozšírení programu Sandbox o ďalšie provincie a ich oblasti s platnosťou od 1. novembra 2021. Celkový počet je 17 a konkrétne ide o:

Bangkok, Krabi, Chon Buri (iba Bang Lamung, Pattaya, Si Racha, Koh Si Chang a tambon Na Jomtien a tambon Bang Sare of Sattahip district), Chiang Mai (iba Muang, Doi Tao, Mae Rim a Mae Taeng districts), Trat (iba Koh Chang), Buri Ram (iba Muang district), Prachuap Khiri Khan (iba tambon Hua Hin a tambon Nong Kae), Phangnga, Phetchaburi (iba Cha-am), Phuket, Ranong (iba Koh Phayam), Rayong (iba Koh Samet), Loei (iba Chiang Khan), Samut Prakan (iba Suvarnabhumi airport), Surat Thani (iba Koh Samui, Koh Phangan a Koh Tao), Nong Khai (iba Muang, Sangkhom, Sri Chiang Mai a Tha Bo), Udon Thani (iba Muang, Ban Dung, Kumphawapi, Na Yoong, Nong Han a Prachak Silapakhom),

Program Sandbox je určený pre zaočkovaných turistov z celého sveta, ktorým je umožnený voľný pohyb v rámci provincie na základe vopred stanovených podmienok. Po ukončení ich pobytu v rámci projektu Sandbox môžu cestovať v rámci krajiny na základe zavedených aktuálnych opatrení.

Turisti v rámci programu Sandbox musia

 • byť plne zaočkovaní (druhá dávka podaná 14 dní pred vstupom do krajiny)
 • rezervovať 7 nocí v SHA+ hoteli (je vyžadovaná platba vopred)
 • predložiť pred odletom PCR test nie starší ako 72 hodín
 • absolvovať dva PCR testy počas pobytu v Sandboxe (jeden po prílete, druhý v 6/7 deň pobytu)
 • mať zabzepečené zdravotné poistenie vo výške minimálne 50.000 USD, ktoré pokrýva aj všetky náklady spojené s prípadnou liečbou COVID-19

Pre detailnejšie podmienky vstupu do krajiny v rámci programu Phuket Sandbox odporúčame záujemcom obrátiť sa na príslušné veľvyslanectvá Thajského kráľovstva.

Zdroj: mzv.skBangkok z Budapešti s letenkami od 419 eur