THAJSKO: Bangkok z Viedne s letenkami od 349€

30.Dec 2019 | 19:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia letenky do ázie letisko viedeň China Southern Airlines thajsko letenky do thajska bangkok letenky do bangkoku

Aktuálne môžete využiť ponuku od let.spoločnosti China Southern Airlines s možnosťou zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Bangkoku od 349€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky do Bangkoku sú dostupné pre cesty v termínoch od februára do apríla 2020.

Cestou absolvuješ jeden prestup v čínskom Kantone a technický stop v Urumči – kde po novom už nepotrebuješ tranzitné víza.

  • * Lety leteckej spoločnosti China Southern do Kantonu (CAN) majú technický stop v meste Urumči (URC). Pasažieri, ktorí cez Čínu letia do tretej krajiny, po novom už nepotrebujú tranzitné víza v meste Urumči (URC), musia však odletieť z Číny do 24 hodín od pristátia v Urumči (URC).

Výnimka platí iba pre cestujúcich, ktorí letia linkou CZ6022 do Urumči (URC) a po technickom stope, pod rovnakým číslom letu CZ6022, pokračujú do Kantonu (CAN) a ďalej do finálnej destinácie v tretej krajine.

Akciové kalendáre Pelikána sú nastavené tak, aby letenky cestujúcich spĺňali tieto podmienky.


► Letenky napríklad v termíne 10-24 marec 2020.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 4€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - BANGKOK 349€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V BANGKOKU

Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.Bangkok z Viedne s letenkami od 349 EUR