THAJSKO - Priame lety z Viedne do Bangkoku od 459€

07.Okt 2021 | 08:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letenky do thajska ázia thajsko letenky do bangkoku letenky do ázie Austrian Airlines letisko viedeň

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Austrian Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Bangkoku od 459€. Jedná sa o priame lety bez prestupu či technického stopu.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky z Viedne do Bangkoku sú dostupné pre cesty v termínoch od októbra 2021 do júna 2022.


► Letenky napríklad v termíne 11-21 november 2020.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 8€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - bangkok 459€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V BANGKOKU

Podmienky vstupu do Thajska

Thajská vláda od 1. októbra 2021 mierne uvoľnila pandemické opatrenia a predĺžila platnosť núdzového stavu v Thajsku do 30. novembra 2021.

Pre plne zaočkované osoby (druhá dávka podaná 14 dní pred vstupom do krajiny) s platným očkovacím certifikátom sa znížila dĺžka povinnej karantény na 7 dní. Osobám bez očkovacieho certifikátu alebo nie plne zaočkovaným sa karanténa znížila na 10 dní. Pre osoby vstupujúce do Thajska po súši bez očkovacieho certifikátu alebo ktoré nie sú plne zaočkované naďalej platí povinná 14-dňová karanténa. Rovnaké zníženie karantén platí aj pre programy Sandbox.

Vstup do Thajska je od 1. júla 2020 umožnený stanoveným kategóriám osôb. Pri vstupe do krajiny sa vyžadujú príslušné víza, ak cestujúci neprichádza do krajiny v rámci systému oslobodenia od vízovej povinnosti, certifikát na vstup (Certificate of Entry) vydaný thajskými orgánmi, negatívny PCR test na COVID-19, ktorý nie je starší ako 72 hodín, doklad o zabezpečení ubytovania v štátom určených karanténnych zariadeniach, zdravotné poistenie vo výške minimálne 100 000,- USD, ktoré pokrýva aj všetky náklady spojené s prípadnou liečbou COVID-19 a vyplnenie deklarácie. Cestujúci po príchode do Thajska musia zotrvať v povinnej karanténe vo vyhradených karanténnych zariadeniach na vlastné náklady, s výnimkou zaočkovaných prichádzajúcich v rámci programov Phuket Sandbox, Phuket Sandbox 7+7 Extension a programu Samui Plus.

Zdroj: mzv.skTHAJSKO - Priame lety z Viedne do Bangkoku od 459 eur