THAJSKO - Priame lety z Viedne do Bangkoku od 489€

02.Jan 2021 | 18:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letenky do thajska ázia thajsko letenky do bangkoku letenky do ázie Austrian Airlines letisko viedeň

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Austrian Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Bangkoku od 489€. Jedná sa o priame lety bez prestupu či technického stopu.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky z Viedne do Bangkoku sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do októbra 2021.


► Letenky napríklad v termíne 22-31 marec 2020.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 8€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - bangkok 489€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V BANGKOKU

Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.

Občania SR, ktorí chcú do Thajska pricestovať ako turisti, majú povolený vstup v rámci systému oslobodenia od vízovej povinnosti. Musia však požiadať o certifikát na vstup (COE) a spĺňať požadované podmienky vstupu.

Zároveň majú možnosť požiadať na príslušnom veľvyslanectve Thajska aj o turistické víza (TR visa) alebo o STV (Special Tourist Visa), kde sa môžu informovať sa aj o podmienkach ich udelenia a stanovených postupoch.

Pri vstupe do Thajska sa vyžadujú príslušné víza, ak cestujúci neprichádza do krajiny v rámci systému oslobodenia od vízovej povinnosti, ktorý sa vzťahuje na 45 dní pobytu od dátumu vstupu, certifikát na vstup vydaný thajskými orgánmi, Fit-to-fly certifikát, ktorý nie je starší ako 72 hodín pred plánovanou cestou, zdravotné poistenie vo výške minimálne 100 000,- USD, ktoré pokrýva aj všetky náklady spojené s prípadnou liečbou COVID-19, vyplnenie deklarácie. Cestujúci po príchode do Thajska musia zotrvať v povinnej 14-dňovej karanténe vo vyhradených karanténnych zariadeniach, pokiaľ nedostanú iné nariadenie, na vlastné náklady. Podrobnejšie informácie je možné získať na príslušných veľvyslanectvách Thajského kráľovstva.

V zmysle vyhlásenia Ministerstva verejného zdravia sa povinnej karanténe musia podriadiť všetci prichádzajúci, vrátane tých, ktorí už boli zaočkovaní pred COVID-19.

Zdroj: mzv.skTHAJSKO - Priame lety z Viedne do Bangkoku od 489 eur