THAJSKO: Priame lety z Viedne do Bangkoku s Austrian Airlines od 449€

18.Jan 2020 | 18:31
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letenky do thajska ázia thajsko letenky do ázie letenky do bangkoku Austrian Airlines letisko viedeň

Thajsko je už dlhšiu dobu destináciou, kde prebieha zaujímavý konkurenčný boj let.spoločností. A to aj v prípade priamej linky z Viedne do Bangkoku. Aktuálne môžete využiť ponuku priamy letov od let.spoločnosti Austrian Airlines s možnosťou zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Bangkoku od 449€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 40x30x10 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti do 23kg je v drahšom tarife a cena týchto leteniek je 549€ (viď kalendár termínov nižšie). Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti Austrian Airlines.

Akciové letenky do Bangkoku sú dostupné pre cesty v termínoch od apríla do decembra 2020.


► Letenky napríklad v termíne 2-9 máj 2020.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke austrian airlines

Kalendár termínov Viedeň - bangkok 549€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V BANGKOKU

Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.Priame lety z Viedne do Bangkoku od 449 eur