THAJSKO: Priame lety z Viedne do Bangkoku s Thai Airways od 499€

07.Jún 2019 | 19:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letenky do thajska ázia thajsko letenky do bangkoku letenky do ázie letisko viedeň Thai Airways

Thajsko je už dlhšiu dobu destináciou, kde prebieha zaujímavý konkurenčný boj let.spoločností. A to aj v prípade priamej linky z Viedne do Bangkoku. Kozmopolitný, tradičný a vďaka nádherným chrámom a kultúre milovaný. Jedno je ale isté. Bláznivý kráľovský Bangkok patrí k najzaujímavejším miestam nie len juhovýchodnej Ázie. Aj my vieme, že bez jeho návštevy nebude vaše ázijské puzzle kompletné

Aktuálne môžete využiť ponuku priamych letov od let.spoločnosti Thai Airways s možnosťou zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Bangkoku od 499€.

Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 56x45x25 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg, ďalej na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 37x25x12 cm a maximálnou hmotnosťou 2kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 20kg.

Letenky do Bangkoku sú dostupné pre cesty v termínoch od júna do júla 2019.


► Letenky napríklad v termíne 10-20 jún 2019.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 4€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Bangkok

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku





Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.



Priame lety z Viedne do Bangkoku s Thai Airways od 499 eur