TigerExpress predlžuje prázdniny. Lístky do všetkých smerov od 5€.

24.Aug 2016 | 11:52
Autor: Dušan
Kategória: Rady a tipy na cestu
Značky: TigerExpress tlačová správa

Že sú letné prázdniny príliš dlhé vám nepovie snáď vôbec nikto. To je dôvod, prečo sme sa rozhodli ich predĺžiť! Dobré počasie vždy cestuje s nami, takže sa pripravte na slnečné dni a teplé večery v jednej (alebo viacerých!) našich destináciách! Od začiatku septembra do konca októbra ponúkame akčné lístky za neuveriteľne nízke ceny, ktoré Vám umožnia cestovať za zlomok tej pôvodnej. Predĺžte si prázdniny a vycestujte spoločne s nami!


Akčné lístky

  • Košice → Kraków - od 9 EUR
  • Poprad → Kraków - od 9 EUR
  • Prešov → Kraków - od 9 EUR
  • Kraków → Praha - od 9 EUR
  • Ostrava → Kraków - od 5 EUR

Znie to zaujímavo? Bude ešte viac, keď sa pozriete kam všade môžete vycestovať!


KRAKÓW

Nezáleží na tom, či ste v Krakówe ešte neboli alebo ho už poznáte naspamäť. Vždy totiž objavíte mnoho miest, ktoré Vás úplne uchvátia. Slávny wawelský drak alebo ikonický Mariánsky kostol môže znieť ako samozrejmosť, ale určite stojí za to ich vidieť! To isté platí aj o všetkých "skrytých" atrakciách ako je Foucaultovo kyvadlo v kostole sv. Petra a Pavla v Starom meste alebo blšie trhy a starožitnosti na námestí Plac Nowy.


WROCLAW

Mesto mostov skrýva viac tajomstiev než si dokážete predstaviť. Už ste niekedy počuli legendu o podzemnom meste pod Wroclawom? Nie? A čo vyhlásení trpaslíci? Nájdete ich všetkých? Sľubujeme, že sa vo Wroclawe nudiť určite nebudete.


VIEDEŇ

Viedeň je plná úžasných miest. Nájdete tu mnoho šľachtických sídiel otvorených pre verejnosť, dych berúce umelecké zbierky, viac než 252 metrov vysokú rozhľadňu alebo jeden z najznámejších európskych zábavných parkov - Práter. Ale čo menej známe miesta (a tiež viac vzrušujúce?) Poďte s nami do Viedne a zájdite do jediného múzea glóbusov na svetealebo do vzrušujúceho Múzea zločinu a trestov (Kriminalmuseum).


Podmienky akcie

Akčná ponuka je platná v termíne 23.08.2016 - 29.08.2016. Platí pre cesty uskutočnené v termíne 06.09.2016 - 31.10.2016. Akčná cena lístkov je platná len po zakúpení lístkov v našom rezervačnom systéme a zaplatení platobnými systémami GoPay/Paypal. Akčná cena neplatí pre platby prevodom/kartou pri vodičovi. Lístky nie je možné prerezervovať, len stornovať. Počet akčných lístkov je obmedzený. Akčné lístky neplatia pre cesty na letiská.


Zarezervujte si svoju cestu

Zvezte sa s nami! Lístky klasicky objednávajte cez náš rezervačný systém, napíšte na email [email protected] alebo zavolajte našim operátorkám na telefónne číslo (+421) 948 323 288 (v prevádzke 09:00 - 18:00). Šťastnú cestu :)

Zakúpiť lístky