TIP NA CESTU: Azory spolu s návštevou Lisabonu a Porta už od 44€

07.Nov 2019 | 20:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa porto Lisabon portugalsko azory letenky na azory letenky do portugalska letisko viedeň wizzair ryanair

Pripravili sme si pre vás tip na cestu a to Azorské ostrovy s návštevou portugalských miest Lisabon a Porto. Azory sú vhodné pre milovníkov prírody a pokojného prostredia. Jednoducho všetko pre ideálne strávenú aktívnu dovolenku.

Pri ceste na Azory sa zastavíme v Porte. Mesto preslávené nielen svetoznámym portským vínom, ale nachádza sa tu aj najvyššia stavba v Portugalsku ležiaca v historickom centre mesta patriaceho do svetového kultúrneho dedičstva. Mesto je obklopené pobrežím Atlantiku po ktorom sa môžete poprechádzať a vychutnať si nezabudnuteľné západy slnka.

No a pri spiatočnej ceste nás čaká Lisabon. Toto portugalské hlavné mesto dlhé stáročia bránou do ďalekého sveta. Vychutnajte si pohľad na miestny prístav, z ktorého vyplával na cesty za objavovaním neznámeho a ďalekého sveta moreplavec Vascode Gama.

Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v termínoch počas mesiaca január 2020.


Príkladový itinerár cesty:

  • 10.01.2020 Viedeň – Porto
  • 11.01.2020 Porto – Azory
  • 14.01.2020 Azory – Lisabon
  • 15.01.2020 Lisabon – Budapešť


Ako rezervovať letenky

Počas našej cesty absolvujeme 4 lety, s dvomi let.spoločnosťami a budeme k tomu potrebovať urobiť 4 samostatné rezervácie. Prvé dve rezervácie budú s let.spoločnosťou Wizz Air a to na trase Viedeň - Porto v termíne 10.01.2020 za cenu 10€ a druhá Lisabon - Viedeň v termíne 15.1.2020 a to za cenu 10€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou.

Ďalšie dve rezervácie budú s let.spoločnosťou Ryanair a to na trase Porto - Ponta Delgada (Azory) v termíne 11.01.2020 za cenu cca 14€ a druhá rezervácia návrat z Ponta Delgada (Azory) do Lisabonu v termíne 14.01.2020 za cca 10€. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou.

Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKE LET.SPOLOČNOSTI WIZZAIR

VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKE LET.SPOLOČNOSTI RYANAIRVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.