TIP NA CESTU: Azory spolu s návštevou Lisabonu a Porta už od 65€

28.Okt 2018 | 17:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa porto Lisabon portugalsko azory letenky na azory letenky do portugalska letisko budapešť wizzair ryanair

Pripravili sme si pre vás tip na cestu a to Azorské ostrovy s návštevou portugalských miest Lisabon a Porto. Azory sú vhodné pre milovníkov prírody a pokojného prostredia. Jednoducho všetko pre ideálne strávenú aktívnu dovolenku.

Pri ceste na Azory sa zastavíme v Lisabone. Toto portugalské hlavné mesto dlhé stáročia bránou do ďalekého sveta. Vychutnajte si pohľad na miestny prístav, z ktorého vyplával na cesty za objavovaním neznámeho a ďalekého sveta moreplavec Vascode Gama.

No a pri spiatočnej ceste nás čaká Porto. Mesto preslávené nielen svetoznámym portským vínom, ale nachádza sa tu aj najvyššia stavba v Portugalsku ležiaca v historickom centre mesta patriaceho do svetového kultúrneho dedičstva. Mesto je obklopené pobrežím Atlantiku po ktorom sa môžete poprechádzať a vychutnať si nezabudnuteľné západy slnka.

Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v termínoch počas mesiaca január 2019.


Príkladový itinerár cesty:

  • 23.01.2019 Budapešť – Lisabon
  • 24.01.2019 Lisabon – Azory
  • 30.01.2019 Azory – Porto
  • 02.02.2019 Porto – BudapešťAko rezervovať letenky

Počas našej cesty absolvujeme 4 lety, s dvomi let.spoločnosťami a budeme k tomu potrebovať urobiť 4 samostatné rezervácie. Prvé dve rezervácie budú s let.spoločnosťou Wizz Air a to na trase Budapešť - Lisabon v termíne 23.01.2019 za cenu približne 19€ a druhá Porto - Budapešť v termíne 2.2.2019 a to za cenu 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou.

Ďalšie dve rezervácie budú s let.spoločnosťou Ryanair a to na trase Lisabon - Ponta Delgada (Azory) v termíne 24.01.2019 za cenu cca 13€ a druhá rezervácia návrat z Ponta Delgada (Azory) do Lisabonu v termíne 30.01.2019 za cca 13€. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou.

Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKE LET.SPOLOČNOSTI WIZZAIR

VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKE LET.SPOLOČNOSTI RYANAIRVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.