TIP NA CESTU: Azory spolu s návštevou Lisabonu a Porta už od 79€

04.Aug 2018 | 18:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa porto Lisabon portugalsko azory letenky na azory letenky do portugalska

Pripravili sme si pre vás tip na cestu a to Azorské ostrovy s návštevou portugalských miest Lisabon a Porto. Azory sú vhodné pre milovníkov prírody a pokojného prostredia. Jednoducho všetko pre ideálne strávenú aktívnu dovolenku.

Pri ceste na Azory sa zastavíme v Lisabone. Toto portugalské hlavné mesto dlhé stáročia bránou do ďalekého sveta. Vychutnajte si pohľad na miestny prístav, z ktorého vyplával na cesty za objavovaním neznámeho a ďalekého sveta moreplavec Vascode Gama.

No a pri spiatočnej ceste nás čaká Porto. Mesto preslávené nielen svetoznámym portským vínom, ale nachádza sa tu aj najvyššia stavba v Portugalsku ležiaca v historickom centre mesta patriaceho do svetového kultúrneho dedičstva. Mesto je obklopené pobrežím Atlantiku po ktorom sa môžete poprechádzať a vychutnať si nezabudnuteľné západy slnka.

Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť v termínoch počas mesiaca november a december 2018.


Príkladový itinerár cesty:

  • 26.11.2018 Budapešť – Lisabon
  • 29.11.2018 Lisabon – Azory
  • 05.12.2018 Azory – Porto
  • 08.12.2018 Porto – Budapešť


Ako rezervovať letenky

Počas našej cesty absolvujeme 4 lety, s dvomi let.spoločnosťami a budeme k tomu potrebovať urobiť 4 samostatné rezervácie. Prvé dve rezervácie budú s let.spoločnosťou Wizz Air a to na trase Budapešť - Lisabon v termíne 26.11.2018 za cenu približne 24€ a druhá Porto - Budapešť v termíne 8.12.2018 a to za cenu 25€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou.

Ďalšie dve rezervácie budú s let.spoločnosťou Ryanair a to na trase Lisabon - Ponta Delgada (Azory) v termíne 29.11.2018 za cenu cca 20€ a druhá rezervácia návrat z Ponta Delgada (Azory) do Lisabonu v termíne 5.12.2018 za cca 10€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg.


Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


Vyhľadať letenky na stránke let.spoločnosti Wizzair

Vyhľadať letenky na stránke let.spoločnosti RyanairVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.