TIP NA CESTU: Lisabon a Porto v rámci jednej cesty od 45€

16.Aug 2017 | 16:26
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa porto Lisabon portugalsko letenky do portugalska letenky do porta letenky do lisabonu wizzair letisko budapešť letisko Katovice

Pripravili sme si pre Vás ďalší zaujímavý tip na cestu a to do portugalských miest Lisabon a Porto. Portugalsko láka svojou polohou, históriou a jedinečnosťou. Teraz máte možnosť vychutnať si obe významné mestá súčasne.

Lisabon leží na západnom okraji Európy a tak bol dlhé stáročia bránou do ďalekého sveta. Vychutnajte si pohľad na miestny prístav, z ktorého vyplával na cesty za objavovaním neznámeho a ďalekého sveta moreplavec Vasco de Gama. Tento historický vplyv bývalej koloniálnej mocnosti je cítiť v tomto významnom európskom meste ešte aj dnes a tak máte pocit, ako by ste boli na viacerých kontinentoch súčasne.

Porto, mesto ktoré je preslávené nielen svetoznámym portským vínom, ale nachádza sa tu aj najvyššia stavba v Portugalsku ležiaca v historickom centre mesta patriaceho do svetového kultúrneho dedičstva vás tiež určite zaujme. Mesto je obklopené pobrežím Atlantiku po ktorom sa môžete poprechádzať a vychutnať si nezapomenuteľné západy slnka.

Ak patríte k tým, ktorých fascinujú mestá so zaujímavou polohou, silným kultúrnym vplyvom a bohatou históriou, je práve ten pravý čas na objavenie týchto portugalských miest. K ceste môžete využiť tento tip na letenky na trase Katovice -> Lisabon -> Porto -> Budapešť za 45€.

K takejto ceste budeme potrebovať 3 jednosmerné letenky. Dve budú s let. spoločnosťou Wizzair. Jedna bude na trase z Katovíc do Lisabonu a druhá z Porta do Budapešti. Ceny týchto dvoch leteniek sú platné pre členov Wizz Discount Club. Tretia letenka bude od let.spoločnosti Ryanair na trase Lisabon - Porto. Všetky tri letenky je potrebné rezervovať samostatne, to znamená každú zvlášť. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Najlacnejšie letenky sú dostupné v počas mesiaca november a december 2017.


Itinerár výletu
  • 27.11.2017 Katovice -> Lisabon s WizzAir za 15€
  • 30.11.2017 Lisabon -> Porto s Ryanair za 10€
  • 09.12.2017 Porto - > Budapešť s WizzAir za 20€WIZZ DISCOUNT CLUB: Členstvo stojí 30€, platí pre Vás a jedného ďalšieho spolucestujúceho a je platné po dobu jedného roka. V prípade skupiny do 6 cestujúcich (to znamená Vy + ďalších max.5 osôb) je poplatok za členstvo 60€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Zľava na letenky sa oplatí už pri prvej rezervácii ak v rámci tejto rezervácie cestujú 2 alebo viac osôb. <viac info>


Vyhľadať letenky Katovice - Lisabon

Vyhľadať letenky Lisabon - Porto

Vyhľadať letenky Porto - Budapešť


Vyhľadať ubytovanie v Porte

Vyhľadať ubytovanie LisaboneVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.