TIP NA CESTU: Lisabon a Porto v rámci jednej cesty od 49€

10.Sep 2018 | 08:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa porto Lisabon portugalsko letenky do portugalska letenky do porta letenky do lisabonu wizzair letisko budapešť

Pripravili sme si pre Vás ďalší zaujímavý tip na cestu a to do portugalských miest Lisabon a Porto. Teraz máte možnosť vychutnať si obe významné mestá súčasne. Lisabon leží na západnom okraji Európy a tak bol dlhé stáročia bránou do ďalekého sveta. Vychutnajte si napríklad pohľad na miestny prístav, z ktorého vyplával na cesty za objavovaním neznámeho a ďalekého sveta moreplavec Vasco de Gama. Porto, mesto ktoré je preslávené nielen svetoznámym portským vínom, ale nachádza sa tu aj najvyššia stavba v Portugalsku ležiaca v historickom centre mesta patriaceho do svetového kultúrneho dedičstva vás tiež určite zaujme.

Ak patríte k tým, ktorých fascinujú mestá so zaujímavou polohou, silným kultúrnym vplyvom a bohatou históriou, je práve ten pravý čas na objavenie týchto portugalských miest. K ceste môžete využiť tento tip na letenky na trase Budapešť -> Lisabon -> Porto -> Budapešť už od 49€. Najlacnejšie letenky sú dostupné v počas mesiaca november a december 2018.


Itinerár cesty
  • 14.12.2018 Budapešť -> Lisabon s Wizzair za 19€
  • 17.12.2018 Lisabon -> Porto s Ryanair za 13€
  • 18.12.2018 Porto - > Budapešť s Wizzair za 17€Ako rezervovať letenky

K takejto ceste budeme potrebovať 3 jednosmerné letenky. Dve budú s let.spoločnosťou Wizzair. Jedna bude na trase z Budapešti do Lisabonu a druhá z Porta do Budapešti. Ceny týchto dvoch leteniek sú platné pre členov Wizz Discount Club. Tretia letenka bude od let.spoločnosti Ryanair na trase Lisabon - Porto. Všetky tri letenky je potrebné rezervovať samostatne, to znamená každú zvlášť. Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.


VYHĽADAŤ LETENKY Budapešť - LISABON

VYHĽADAŤ LETENKY LISABON - PORTO

VYHĽADAŤ LETENKY PORTO - BUDAPEŠŤ


VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V PORTE

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE LISABONEVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte až 30€ kredit na ubytovanie.