TIP NA CESTU: Madeira spolu s návštevou Lisabonu od 85€

15.Júl 2018 | 09:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko budapešť Lisabon portugalsko letenky do portugalska letenky do lisabonu wizzair easyJet funchal letenky na madeiru madeira

Vyrazte na ostrov večnej raji. Už teraz nás čakajú vysoké hory, ku ktorým sa vydáme sa popri levadách. Alebo pláže lákajúce zvukom šumiaceho mora a stále horúcimi slnečnými lúčmi. No a po ceste nás neminie jedna príjemná zastávka a to Lisabon. Mesto z ktorého vyplával na svoje cesty za objavovaním ďalekého sveta moreplavec Vasco de Gama.

Aktuálna kombinácia leteniek od let.spoločností Wizzair a easyJet nám umožní poskladať takúto cestu na trase Budapešť – Lisabon – Madeira – Lisabon – Budapešť už od ceny 85€. V cene leteniek je len jedna malá príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm.

Najlacnejšie letenky sú dostupné v počas mesiaca november 2018.


► Cesta napríklad v termíne 7-16 november 2018.

► Ubytovanie na Madeire už od 9€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Lisabone už od 10€ na osobu a noc.


Itinerár cesty

  • 07.11.2018 Budapešť – Lisabon
  • 08.11.2018 Lisabon – Madeira
  • 14.11.2018 Madeira - Lisabon
  • 16.11.2018 Lisabon – BudapešťAko rezervovať letenky

K realizácii takéhoto itineráru budeme musieť urobiť 2 samostatné rezervácie. Prvá bude rezervácia spiatočných leteniek let.spoločnosti Wizzair na trase Budapešť – Lisabon – Budapešť v termíne 7-16 november 2018 za cenu 16680Ft (cca 52€) za osobu. Táto cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB.

Po trojdňovej návšteve Porta sa letecky presunieme na Madeiru. Druhá rezervácia bude na trase Lisabon – Madeira – Lisabon s let.spoločnosťou easyJet v termíne 8-14 november 2018 s cenou letenky 33€ za osobu. Táto cena platí pri kúpe leteniek pre 3 osoby. V prípade nákupu letenky pre jednu osobu je cena 41€.

Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


Vyhľadať letenky Budapešť - Lisabon - Budapešť

Vyhľadať letenky Lisabon - Madeira - Lisabon


Vyhľadať ubytovanie na Madeire

Vyhľadať ubytovanie v Lisabone


Funchal. Klenot ostrova večnej jari

Mám rada mestá pri mori. S prístavom, z ktorého vyrážajú lode do všetkých smerov. S plážami na dosah ruky, pospájanými nekonečnou promenádou, kde sa mieša vôňa tradičných špecialít a morskej soli. Mestá ako elegantný Funchal. Slnkom zaliaty klenot a stred vesmíru zvaného Madeira. Z ktorého hľadiska? Z úplne každého.... čítať ďalej


Madeira. Ostrov nezabudnuteľných zážitkov.

Ostrov kvetov, večnej jari. Perla Atlantiku. Niektoré z desiatok pomenovaní jedného neskutočného miesta, ktoré som za 12 dní precestovala krížom-krážom. Nevidela som každučký kút Madeiry, no „ochutnala" som vysoké hory, čarovnú prírodu, ľadové more i miestne špeciality. Zažila veľa z toho najlepšieho. To, čo odporúčam zažiť aj tebe.... čítať ďalej