Tokio z Prahy s letenkami už od 359€

23.Okt 2016 | 02:45
Autor: Michal
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do tokia letenky do japonska ázia japonsko tokio

Tokio, hlavné mesto Japonska patrí medzi najväčšie a najmodernejšie mestá sveta.Je to mesto v ktorom všetko funguje takmer bezchybne a jeho čistotu verejných priestorov si môžete všimnúť takmer na každom rohu.Typická pre mesto je kombinácia moderného spôsobu života so starou japonskou kultúrou, ktoré sa vzájomne vhodne dopĺňajú.Mesto samotné ponúka množstvo aktivít na trávenie voľného času. Medzi to najzaujímavejšie čo môžete vidieť patria japonské záhrady, televízna veža či tokijská veža pripomínajúca tú Eifelovu. Z nich sa môžete kochať pohľadom nielen na celé mesto ale aj na vzdialenejšiu horu Fudžisan.

Letenky do Tokia môžete využiť aj ako vstupný bod pre ďalšie turisticky zaujímavé miesta ako sú napr. Kyoto, Osaka a pod.

K ceste môžete využiť ponuku leteniek od let.spoločnosti China Eastern Airlines z Prahy do Tokia už od 359€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia s hmotnosťou max. 23kg. Letenky sú dostupné len v pár termínoch koncom novembra a začiatkom decembra 2016.


► Letenky napríklad v termíne 22.11. - 5.12. 2016.

► Ubytovanie v Tokiu už od 15€ na osobu a noc.Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Japonska

Pri turistických cestách do 90 dní postačuje pre občanov SR platný cestovný pas.

Od 20. novembra 2007 vstúpila do platnosti novela Zákona o imigračnej kontrole, podľa ktorej sa každý cudzinec pri vstupe do krajiny musí podrobiť procedúre odobratia odtlačkov prstov a nasnímania tváre.