Toronto a New York s multi-city letenkami aj počas letných prázdnin od 419€

07.Feb 2017 | 19:07
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa toronto new york letenky do usa letenky do kanady letenky do toronta letenky do new yorku

Urobte si kombinovaný výlet veľkomestami severnej Ameriky. Z maďarskej Budapešti vyrazíme smer Kanada. Našou prvou zastávkou bude jej hlavné mesto ležiace na brehoch rieky Ontario. Z Toronta, z jedného mesta vysokých mrakodrapov sa presunieme po vlastnej osi do ďalšieho. Do amerického New Yorku. Povozíme sa žltým taxíkom, prejdeme sa po Times Square, pozdravíme sa so Sochou Slobody a vyrazíme smer Budapešť.

Ak teda hľadáte možnosť ako spojiť návštevu USA a Kanady v rámci jednej cesty, tak práve pre Vás môže byť tento tip. Využiť k tomu môžete ponuku multi-city leteniek let.spoločností Air Canada a Lufthansa z Budapešti do Toronta s návratom z New Yorku do Budapešti už od 419€. V prípade letu z Budapešti do Toronta sa jedná o priamy let let.spoločnosti Air Canada. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od mája do novembra 2017.

Pre cestu z Toronta do New Yorku využite napríklad autobusovú linku spoločnosti Megabus s cenou lístka od 15USD.


► Letenky napríklad v termíne 16-22 august 2017.

► Ubytovanie v Toronte už od 14€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v New Yorku už od 24€ na osobu a noc.


✈ Budapešť - Toronto | New York - Budapešť 419€

Vyhľadať ubytovanie v toronte

Vyhľadať ubytovanie v New Yorku


Podmienky vstupu do USA

Platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA

Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.