Toronto a New York z Budapešti s multi-city letenkami 329€

16.Apr 2017 | 22:28
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika usa letenky do usa kanada new york toronto letenky do kanady letisko budapešť letenky do toronta tap portugal multi-city letenky

(Aktualizované 16.4.2017) Toronto, ležiace pri jazere Ontario, je jedným z najväčších miest Kanady. Dynamická a moderná metropola je plná vysokých mrakodrapov, nad ktorými vyčnieva veža CN. Takto nejako by sme mohli opísať aj americký New York. Akurát, že ten leží pri rieke Hudson a ochrannú ruku nad ním drží Socha slobody. Obe veľkomestá môžete navštíviť s multi-city letenkami z Budapešti.

K ceste môžete využiť stále aktuálnu ponuku od let.spoločnosti TAP Portugal na trase z Budapešti do Toronta a s návratom z New Yorku do Budapešti už od 329€. V cene letenky je len jedna príručná batožina! Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2017 do februára 2018.

Pre cestu z Toronta do New Yorku využite napríklad autobusovú linku spoločnosti Megabus s cenou lístka od 15USD.


► Letenky napríklad v termíne 12-24 november 2017.

► Ubytovanie v Toronte už od 17€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v New Yorku už od 25€ na osobu a noc.


Pelikan: Budapešť - Toronto / New York - Budapešť 329€

esky: Budapešť - Toronto / New York - Budapešť 341€


Vyhľadať ubytovanie v toronte

Vyhľadať ubytovanie v New Yorku


Podmienky vstupu do Kanady

Bez víz (občania Slovenskej republiky sa na území Kanady môžu zdržiavať po dobu 6 mesiacov od dátumu uvedeného na vstupnej pečiatke (o ich dlhšom pobyte rozhodnú príslušné kanadské orgány. Občania Kanady sa na území Slovenskej republiky môžu zdržiavať bez víz po dobu 90 dní na turistické a obchodné účely.)

Kanada s účinnosťou od 1. marca 2016 zavádza pri cestách do Kanady povinnú elektronickú cestovnú autorizáciu (eTA) pre občanov štátov nepodliehajúcich vízovej povinnosti, teda aj Slovenskej republiky. Povinnosť sa bude vzťahovať na cestujúcich prichádzajúcich do Kanady letecky.


Podmienky vstupu do USA

K ceste je potrebný platný pas a vízum alebo biometrický pas a vytlačené potvrdenie prostredníctvom elektronickej cestovnej autorizácie – ESTA. Bezvízový styk Visa Waiver Program umožňuje cesty občanom SR na územie všetkých 50 štátov Spojených štátov amerických vrátane Portorika a na ostrovy Guam a Americké panenské ostrovy (US Virgin Islands). Na ostatné závislé americké územia sa bezvízový styk s USA nevzťahuje a ostáva i naďalej povinnosť požiadať Veľvyslanectvo USA o udelenie amerického víza.