Toronto z Budapešti od 389€ alebo z Viedne od 469€

07.Sep 2016 | 22:05
Autor: Michal
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika kanada toronto letenky do kanady letenky do toronta

Našli sme pre Vás cenovo zaujímavú kombináciu letov do kanadského mesta Toronto. Mesto láka svojou kvalitou života, ktorá patrí medzi najväčšie na svete.Toronto leží na brehoch jazera Ontario na hranici s USA a ide o najväčšie mesto Kanady, ktoré je zároveň obchodným centrom s množstvom moderných a výškových budov. Najnavštevovanejšia je stavba televíznej veže, ktorá je tiež symbolom mesta. Zaujímavosťou je, že vyhliadková terasa poskytuje pohľad cez presklenú podlahu. Dobrou voľbou bude určite aj návšteva neďaleko ležiacich Niagarských vodopádov. Toronto poskytuje veľa zelene a parky sú ideálne miesta na prechádzky nielen v meste ale aj po okolí. Svoju návštevu môžete spojiť s výletom do krásnej kanadskej prírody, prípadne s návštevou športového podujatia.

So zaujímavou ponukou leteniek do Kanady na následujúcu zimnú sezónu prichádza let.spoločnosť KLM. Využite aktuálnu ponuku spiatočných leteniek z Budapešti do Toronta už od 389€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od októbra 2016 do júla 2017.

S druhou, zaujímavou ponukou spiatočných leteniek prichádza let.spoločnosť British Airways. Akuálne si môžeme zakúpiť letenky z Viedne do Toronta už od 469€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od októbra 2016 do júna 2017.


► Letenky napríklad v termíne 19-28 október 2016.

► Ubytovanie v Toronte už od 14€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky z Budapešti od 389€

Vyhľadať letenky z Viedne od 469€


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Kanady

Bez víz (občania Slovenskej republiky sa na území Kanady môžu zdržiavať po dobu 6 mesiacov od dátumu uvedeného na vstupnej pečiatke (o ich dlhšom pobyte rozhodnú príslušné kanadské orgány. Občania Kanady sa na území Slovenskej republiky môžu zdržiavať bez víz po dobu 90 dní na turistické a obchodné účely.)

Kanada s účinnosťou od 1. marca 2016 zavádza pri cestách do Kanady povinnú elektronickú cestovnú autorizáciu (eTA) pre občanov štátov nepodliehajúcich vízovej povinnosti, teda aj Slovenskej republiky. Povinnosť sa bude vzťahovať na cestujúcich prichádzajúcich do Kanady letecky.