Toronto z Viedne s letenkami od 339€

29.Jún 2017 | 09:13
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Severná Amerika letenky do kanady letenky do toronta kanada toronto klm air france letisko viedeň

Toronto leží na brehoch jazera Ontario na hranici s USA a ide o najväčšie mesto Kanady, ktoré je zároveň obchodným centrom s množstvom moderných a výškových budov. Najnavštevovanejšia je stavba televíznej veže, ktorá je tiež symbolom mesta. Zaujímavosťou je, že vyhliadková terasa poskytuje pohľad cez presklenú podlahu. Dobrou voľbou bude určite aj návšteva neďaleko ležiacich Niagarských vodopádov.

So zaujímavou ponukou leteniek do Kanady prichádza let.spoločnosť KLM. Využite aktuálnu ponuku spiatočných leteniek z Viedne do Toronta už od 339€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od januára do apríla 2018.


► Letenky napríklad v termíne 18-23 január 2018.

► Ubytovanie v Toronte už od 14€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Toronto od 339 €

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Kanady

Bez víz (občania Slovenskej republiky sa na území Kanady môžu zdržiavať po dobu 6 mesiacov od dátumu uvedeného na vstupnej pečiatke (o ich dlhšom pobyte rozhodnú príslušné kanadské orgány. Občania Kanady sa na území Slovenskej republiky môžu zdržiavať bez víz po dobu 90 dní na turistické a obchodné účely.)

Povinná elektronická cestovná autorizácia pred cestou do Kanady

S účinnosťou od 15. marca 2016 Kanada zavádza pre návštevníkov povinnosť tzv. pred-cestovnej elektronickej autorizácie (eTA). Získanie autorizácie v systéme eTA, ktorého využívanie bolo do uvedeného dátumu na báze dobrovoľnosti, bude, podobne ako v prípade jeho americkej obdoby ESTA, nevyhnutnou podmienkou pre slovenských občanov na vstup do krajiny... čítať ďalej